1 I

 Wtorek.  Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

8:30 –

Cisowo 11:00 –

11:00 –  +  Bogusław  Gmys  ( 2 rocz. śm. ).

12:30 –  ++  Zofia, Tadeusz,  Zbigniew,  Elżbieta  Kieca  oraz  + Tomasz  Krystek.

15:00 –

18:00 –  +  Władysław  Flis  ( miesiąc po pogrzebie ).

2 I

 Środa.  Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –  W intencji  Parafialnego  Zespołu  Caritas:

3 I

 Czwartek.  Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezusa. ( I czwartek miesiąca ).

7:00 –

18:00 –

4 I

 Piątek.  Przed Objawieniem Pańskim.  (  

7:00 –

18:00 –  +  Jan  Kuchta.

5 I

 Sobota.  Przed Objawieniem Pańskim. ( I sobota m

7:00 –

18:00 –  +  Zofia  Demko.

6 I

 Niedziela.  Uroczystość Objawienia Pańskiego.

8:30 – 

Cisowo 9:45 – 

11:00 –   Dziękczynna  z  okazji  71 rocz. ur.  Aleksandra  Rudnikowskiego i ?? rocz. ur. Agnieszki  z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

12:30 –   W  intencji  Żywego  Różańca.

15:00 –  +  Adam

18:00 –  +  Czesław  Kalinowski  ( 23 rocz. śm. ).

7 I

 Poniedziałek.  Po Objawieniem Pańskim.

7:00 –

18:00 –

8 I

 Wtorek.  Po Objawieniem Pańskim.

7:00 –

18:00 –

9 I

 Środa.  Po Objawieniem Pańskim.

7:00 –

18:00 –

10 I

 Czwartek.  Po Objawieniem Pańskim.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

11 I

 Piątek.  Po Objawieniem Pańskim.

7:00 –

18:00 –

12 I

 Sobota.  Po Objawieniem Pańskim.

7:00 –

18:00 –

13 I

 Niedziela  Chrztu  Pańskiego.  ( KONIEC  OKRESU  BOŻEGO  NARODZENIA ).

8:30 – 

Cisowo 9:45 – 

11:00 –   W intencji  dzieci obchodzących w styczniu imienny, urodziny oraz rocznicę chrztu:

12:30 – 

15:00 –  ++ Maż Stanisław,  syn Zbigniew,  ++ Genowefa i Alfons Landowscy  oraz ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

18:00 – 

14 I

 Poniedziałek.  I  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

15 I

 Wtorek.  I  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

16 I

 Środa.  I  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

17 I

 Czwartek.  Wspomnienie  św. Antoniego, opata.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

18 I

 Piątek.   I  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

19 I

 Sobota.  Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

7:00 –

18:00 –

20 I

 2 Niedziela  Okresu Zwykłego.

8:30 – 

Cisowo 9:45 – 

11:00 – 

12:30 –   ++ Bronisława (k),  Waleria,  Aleksandra  oraz Władysław  i  Stanisław.

15:00 – 

18:00 – 

21 I

 Poniedziałek.  Wspomnienie św.  Agnieszki  dziewicy i męczennicy.

7:00 –

18:00 –

22 I

 Wtorek.  II  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

23 I

 Środa.  II  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

17:00 –

18:00 –

24 I

 Czwartek.  Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

25 I

Piątek.  Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

7:00 –

18:00 –  WYPOMNIKI  ROCZNE.

26 I

 Sobota.  Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

7:00 –

18:00 –

27 I

 3 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – 

Cisowo 9:45 – 

11:00 – 

12:30 –  ++  Władysława (k),  Miron (m),  Bogusława (k) i Kazimierz.

15:00 –  +  Zofia  Szymańska ( 13 rocz. śm. ).

18:00 – 

28 I

 Poniedziałek.  Wspomnienie  św. Tomasza z Akwinu,  prezbitera i doktora Kościoła.

7:00 –

18:00 –

29 I

 Wtorek.  III  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

30 I

 Środa.  III  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

31 I

 Czwartek. Wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.

7:00 –

18:00 –

1 II

 Piątek.  III  Tygodnia  Zwykłego. 

7:00 –

18:00 –

2 II

 Sobota.  Święto Ofiarowania Pańskiego.

9:00 –

18:00 – 

3 II

 4 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

4 II

 Poniedziałek.  IV  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

5 II

 Wtorek.   Wspomnienie św. Agaty,  dziewicy i męczennicy.

7:00 –

18:00 –

6 II

 Środa.  Wspomnienie św. Pawła  Miki  i  Towarzyszy,  męczenników.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

7 II

 Czwartek.  IV  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

8 II

 Piątek.  IV  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

9 II

 Sobota.   IV  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

10 II

 5 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

11 II

 Poniedziałek.  Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. ( Dzień chorego ).

7:00 –

18:00 –

12 II

 Wtorek.  V  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

13 II

 Środa.  V  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

14 II

 Czwartek.  Święto św.  Cyryla  mnicha  i  Metodego  biskupa. ( Patronów Europy ).

7:00 –

18:00 –

15 II

 Piątek.  V  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

16 II

 Sobota.  IV  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

17 II

 6 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

18 II

 Poniedziałek.  VI  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

19 II

 Wtorek.  VI  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

20 II

 Środa.  VI  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

21 II

 Czwartek.  VI  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

22 II

 Piątek.  Święto  Katedry  św.  Piotra  Apostoła.

7:00 –

18:00 –

23 II

 Sobota.  Wspomnienie  św.  Polikarpa,  biskupa  i  męczennika.

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –

24 II

 7 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

25 II

 Poniedziałek.  VII  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

26 II

 Wtorek.  VII  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

27 II

 Środa.  VII  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

28 II

Czwartek.  VII  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

1 III

 Piątek.  VII  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

2 III

 Sobota.  VII  Tygodnia  Zwykłego. 

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –

3 III

 8 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

4 III

 Poniedziałek.  Święto  św.  Kazimierza  królewicza.

8:00 –

18:00 –

5 III

Wtorek.  VIII  Tygodnia  Zwykłego.  ( Koniec  I  części  okresu zwykłego )

8:00 –

18:00 –

6 III

Środa.  Popielcowa  (

8:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

7 III

Czwartek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

8:00 –

18:00 –

8 III

Piątek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu

7:00 –

18:00 –

9 III

Sobota. Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –

10 III

Niedziela Okresu Wielkiego Postu 

8:30 – 

Cisowo 9:45

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

11 III

Poniedziałek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –

12 III

Wtorek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –

13 III

Środa.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –

14 III

Czwartek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –

15 III

Piątek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –

16 III

Sobota. Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –

17 III

Niedziela Okresu Wielkiego Postu.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

18 III

Poniedziałek. 

7:00 –

18:00 –

19 III

Wtorek. 

7:00 –

18:00 –

20 III

Środa.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –

21 III

Czwartek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –

22 III

Piątek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –

23 III

Sobota.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –

24 III

Niedziela. 

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

25 III

Poniedziałek. 

7:00 –

18:00 –

26 III

Wtorek.

7:00 –

18:00 –

27 III

Środa.

7:00 –

18:00 –

28 III

Czwartek.

7:00 –

18:00 –

29 III

Piątek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –

30 III

Sobota.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –

31 III

Niedziela. 

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –