1 I

 Wtorek.  Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

8:30 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (1 msza św. gregoriańska)

Cisowo 11:00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla Ewy

11:00 –  +  Bogusław  Gmys  ( 2 rocz. śm. ).

12:30 –  +  Zofia, Tadeusz, Józef,  Zbigniew,  Elżbieta  Kieca  oraz  Tomasz  Krystek.

15:00 –  Dziękczynna  z  okazji  40 rocz.  ślubu Kazimiery i Kazimierza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski w rodzinie.

18:00 –  +  Władysław  Flis  ( miesiąc po pogrzebie ).

2 I

 Środa.  Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (2 msza św. gregoriańska)

18:00 –  W intencji  Parafialnego  Zespołu  Caritas, a szczególnie solenizantów tego miesiąca

3 I

 Czwartek.  Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezusa. ( I czwartek miesiąca ).

7:00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla  Agnieszki Legierskiej

18:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (3 msza św. gregoriańska)

4 I

 Piątek.  Przed Objawieniem Pańskim.  ( I piątek miesiąca ).

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (4 msza św. gregoriańska)

18:00 –  +  Jan  Kuchta.

5 I

 Sobota.  Przed Objawieniem Pańskim. ( I sobota miesiąca ).

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (5 msza św. gregoriańska)

18:00 –  +  Zofia  Demko.

6 I

 Niedziela.  Uroczystość Objawienia Pańskiego.

8:30 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (6 msza św. gregoriańska)

Cisowo 9:45 – + Helena i Mieczysław Cichoccy (rodzice)

11:00 – Dziękczynna z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Aleksandra  Rudnikowskiego z  okazji 71 rocz. ur.  i Agnieszki z okazji rocz. ur.

12:30 –  +  Adam Warzuchowski (6 r. śm.) i Stanisława (k) Warzuchowska 

15:00 –  W  intencji  Żywego  Różańca.

18:00 –  +  Czesław  Kalinowski  ( 23 rocz. śm. ).

7 I

 Poniedziałek.  Po  Objawieniu  Pańskim.

7:00 – Do Dzieciątka Jezus o przebaczenie grzechów, oczyszczenie i odnowienie Polski mocą Ducha Świętego

18:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (7 msza św. gregoriańska)

8 I

 Wtorek.  Po  Objawieniu  Pańskim.

7:00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla Władysława Szymańskiego

18:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (8 msza św. gregoriańska)

9 I

 Środa.  Po  Objawieniu  Pańskim.

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (9 msza św. gregoriańska)

Cisowo 17:00 – + rodzice: Eudokia i Franciszek oraz Emilia (siostra)

18:00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie łaski dla Tomasza z okazji 39 r. ur. i Piotra Piskor z okazji 36 r. ur.

10 I

 Czwartek.  Po  Objawieniu  Pańskim.

7:00 – + Henryk Kula (intencja od siostry)

18:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (10 msza św. gregoriańska)

11 I

 Piątek.  Po  Objawieniu  Pańskim.

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (11 msza św. gregoriańska)

18:00 – + Waldemar Kozłowski (miesiąc po pogrzebie)

12 I

 Sobota.  Po  Objawieniu  Pańskim.

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (12 msza św. gregoriańska)

18:00 –  +  Anna  Bykowska ( miesiąc po pogrzebie ).

18:00 – +  Adrian Eima ( 10 rocz. śm. ) oraz  Jadwiga  Wróbel  ( 2 rocz. śm. ).

13 I

 Niedziela  Chrztu  Pańskiego.  ( KONIEC  OKRESU  BOŻEGO  NARODZENIA ).

8:30 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (13 msza św. gregoriańska)

Cisowo 9:45 – + Arkadiusz Pilak

11:00 –   W intencji  dzieci obchodzących w styczniu imienny, urodziny oraz rocznicę chrztu:

Mateusz  Komar ( 10 rocz. ur. );  Katarzyna  Bagnucka ( 9 rocz. ur.);

12:30 – Za parafian

15:00 –  ++ mąż Stanisław, syn Zbigniew, ++ Genowefa i Alfons Landowscy  oraz ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

18:00 – +  Józef  Białk ( 11 rocz. śm. )  oraz  Anastazja  Białk.

14 I

 Poniedziałek.  I  Tygodnia  Zwykłego.  ( I  CZĘŚĆ OKRESU ZWYKŁEGO ).

7:00 – + Waldemar Kozłowski (od Zakładu Pogrzebowego Dąbek)

18:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (14 msza św. gregoriańska)

15 I

 Wtorek.  I  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 – + Mariann Sarnowska (od Zakładu Pogrzebowego Dąbek)

18:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (15 msza św. gregoriańska)

16 I

 Środa.  I  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (16 msza św. gregoriańska)

Cisowo 17:00 – + Marek Rogala (od Zakładu Pogrzebowego Dąbek)

18:00 – + Czesław Ozdoba (4 r. śm.)

17 I

 Czwartek.  Wspomnienie  św. Antoniego, opata.

7:00 – Ku czci Ducha Świętego i w pewnych intencjach

18:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (17 msza św. gregoriańska)

18 I

 Piątek.   I  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (18 msza św. gregoriańska)

18:00 – + Zenon Piasecki (miesiąc po pogrzebie)

19 I

 Sobota.  Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (19 msza św. gregoriańska)

18:00 –  +  Anna  Bykowska ( intencja od rodziny z Kielc ).

20 I

 2 Niedziela  Okresu Zwykłego.

8:30 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (20 msza św. gregoriańska)

Cisowo 9:45 – + Antoni Oleś (28 r. śm.) oraz Aleks Oleś

11:00 – + Janina Filipek (2 r. śm.) oraz Genowefa, Jerzy i Jacek Płóciennik

12:30 –   + Bronisława (k),  Waleria,  Aleksandra  oraz Władysław  i  Stanisław.

15:00 –  Dziękczynna  z okazji  70 rocz. ur. Tadeusza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18:00 – + Zenon Piasecki (od rodziny Małeckich)

21 I

 Poniedziałek.  Wspomnienie św.  Agnieszki  dziewicy i męczennicy.

7:00 – + Zenon Piasecki (od Zakładu Pogrzebowego Dąbek)

18:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (21 msza św. gregoriańska)

22 I

 Wtorek.  II  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 – + Agata Jankowska

18:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (22 msza św. gregoriańska)

23 I

 Środa.  II  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (23 msza św. gregoriańska)

Cisowo 17:00 – + Marek Rogala (intencja od rodziny Strzeleckich)

18:00 – + Władysław (16 r. śm.) i Hildegarda Nogieć

24 I

 Czwartek.  Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

7:00 – + Jadwiga Sawińska

18:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (24msza św. gregoriańska)

25 I

Piątek.  Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (25 msza św. gregoriańska)

18:00 –  ZA PARAFIAN

26 I

 Sobota.  Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (26 msza św. gregoriańska)

18:00 – + Halina Sroczyńska (1 r. śm.) oraz Andrzej, Jan i Maria Janaszak

27 I

 3 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (27 msza św. gregoriańska)

Cisowo 9:45 – O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla mamy Anieli Oleś z okazji 92 r. urodzin

11:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i wszelkie łaski dla Macieja i Agnieszki z okazji imienin

12:30 –  + Władysława (k), Miron (m), Bogusława (k) i Kazimierz.

15:00 –  +  Zofia  Szymańska ( 13 rocz. śm. ).

18:00 – + Marianna Sarnowska (intencja od rodziny Miszczuk)

28 I

 Poniedziałek.  Wspomnienie  św. Tomasza z Akwinu,  prezbitera i doktora Kościoła.

7:00 – + za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (28 msza św. gregoriańska)

29 I

 Wtorek.  III  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 – + Tom Addar Sobiepan (5 r. śm.)

18:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (29 msza św. gregoriańska)

30 I

 Środa.  III  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 – + o. Stefan Malandy OFM Conv. (30 msza św. gregoriańska)

Cisowo 17:00 – + Marek Rogala (miesiąc po pogrzebie)

18:00 – + WYPOMINKI  ROCZNE

18:00 – +  Zofia  Gącik  ( 8 rocz. śm. ).

31 I

 Czwartek. Wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.

7:00 –  + Stefania  Przewoźniak

18:00 – Roman Słomski (6 r. śm.)

1 II

 Piątek.  III  Tygodnia  Zwykłego.  ( I piątek miesiąca ).

7:00 –  +  Stefania  Przewoźnik

18:00 – + Marianna Sarnowska (intencja od znajomych)

2 II

 Sobota.  Święto Ofiarowania Pańskiego. ( I sobota miesiąca )

9:00 – Za parafian odwiedzanych podczas wizyty duszpasterskiej

9:00 –  W intencji Polski, aby była wierna Bogu, krzyżowi i Ewangelii.

Cisowo 17:00 – Za parafian odwiedzanych podczas wizyty duszpasterskiej

18:00 – + Genowefa Ładyko (6 r. śm.) i Stanisław Ładyko oraz zmarli z rodziny

3 II

 4 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla Artura Śpiewaka z okazji 18  r. urodzin

Cisowo 9:45 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Stanisława Hołdy z okazji 80 r. urodzin

11:00 –  +  Maria  Manowiecka  ( intencja od brata Jana z Rodziną ).

12:30 – W intencji Żywego Różańca

15:00 – + Marianna Sarnowska (miesiąc po pogrzebie)

18:00 – + Alojzy Korek (7 r. śm.)  oraz  zmarli  z  rodziny

4 II

Poniedziałek.  IV  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Adama Skórzewskiego i jego rodziny

18:00 – O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Sławomira Kubika (intencja od członków Caritas)

5 II

 Wtorek.   Wspomnienie św. Agaty,  dziewicy i męczennicy.

7:00 –  + zmarli rodzice: Wanda i Antoni oraz brat Radzisław.

18:00 – + Urszula Prabudzka (intencja od Wandy Korek)

6 II

 Środa.   Wspomnienie  św. Pawła  Miki  i  Towarzyszy,  męczenników.

7:00 – Za parafian

Cisowo 17:00

18:00 –  W intencji  Parafialnego Zespołu CARITAS

7 II

 Czwartek.  IV  Tygodnia  Zwykłego. ( I czwartek miesiąca ).

7:00 – + Krystyna Kłos (intencja od Zakładu Pogrzebowego Dąbek)

18:00 – + zmarli rodzice: Mikołaj i Marianna Jarmoluk

8 II

 Piątek.  IV  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 – + Maria Kubicka

9 II

 Sobota.   IV  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 – O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Sławomira Kubika (intencja od Róży św. Maksymiliana M. Kolbe)

18:00 –  + Jan Staruch (19 r. śm.)

10 II

 5 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –  O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia oraz szczęśliwą operację dla Wojciecha.

Cisowo 9:45 – + Władysław Malej i Krystyna Sołtysiuk

11:00 –  W intencji dzieci obchodzących w lutym imieniny, rocznicę urodzin oraz chrztu:

Maria Filipek ( 7 rocz. ur. );  Aurelia  Schmidt ( 6 rocz. ur. );

12:30 – + zmarli rodzice:  Michał  i  Rozalia  Różyczko.

15:00 – + Marianna Sarnowska

18:00 – + Stefania  Przewoźniak  ( intencja od Róży św. Gertrudy ).

11 II

 Poniedziałek.  Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. ( Dzień chorego ).

7:00 – O błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie łaski dla Piotra Zawada

18:00 –  + Iwona Gościniak (1 rocz. śm.) oraz ++ Teresa Stanisław i Jerzy Bylińscy.

12 II

 Wtorek.  V  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla uczestników nabożeństwa w intencji uzdrowienia

13 II

 Środa.  V  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

Cisowo 17:00 – + Andrzej Zając (od Zakładu Pogrzebowego Dąbek)

18:00 –   + Witold  Sikora

14 II

 Czwartek.  Święto św.  Cyryla  mnicha  i  Metodego  biskupa. ( Patronów Europy ).

7:00 –  +  Anna,  Florian,  Tadeusz  i  Mieczysław.

18:00 – Ku czci Ducha Świętego i w pewnych intencjach

15 II

 Piątek.  V  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –  +  Zdzisław  Kostrzewa ( intencja od Zakładu Pogrzebowego  „Dąbek”.

18:00 – WYPOMINKI  ROCZNE.

16 II

 Sobota.  IV  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 – + Franciszek Skrzypkowski (z okazji urodzin i r. śm.)

18:00 – + Jan Kolanek (2 r. śm.)

17 II

 6 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –  + mąż Stanisław, syn Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz  zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 – + Marek Rogala (intencja od Waldemara z rodziną)

11:00 –  + Michał  Hacuro ( 4 rocz. śm. ) oraz  Felicja, Czesław i Grzegorz.

12:30 –  +  Edmund  Lauda ( 1 rocz. śm. ) oraz  Teresa Lauda.

15:00 – Dziękczynna z okazji 26 rocz. ślubu Doroty i Arkadiusza Rudzkich z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata

18:00 –  O  Boże  błogosławieństwo  i  łaskę  zdrowia  dla  Wiktora.

18 II

 Poniedziałek.  VI  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –  +  Maria  Szymczak  ( intencja  od Zakładu Pogrzebowego „Dąbek”).

18:00 –

19 II

 Wtorek.  VI  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –   +  Helena  Podsiedlik  ( intencja od Zakładu Pogrzebowego „Dąbek” ).

18:00 – Dziękczynna za parafialną wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Maryi

20 II

 Środa.  VI  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

Cisowo 17:00

18:00 – + Krystyna Kłos (intencja od sąsiadów)

21 II

 Czwartek.  VI  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 – + Stefania Przewoźniak ( intencja od Zakładu Pogrzebowego „Dąbek”)

18:00 – + Daniela (5 r. śm.), Izabela i Marian Szkatulscy

22 II

 Piątek.  Święto  Katedry  św.  Piotra  Apostoła.

7:00 –

18:00 – + Krystyna Kłos (miesiąc po pogrzebie)

23 II

 Sobota.  Wspomnienie  św.  Polikarpa,  biskupa  i  męczennika.

7:00 –

18:00 –  +  Helena  Bartos  ( 2 rocz. śm. ).

24 II

 7 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – + Stanisława (k) Gądek (1 r. śm.)

Cisowo 9:45 – + Józefa (k) Stanuch (16 r. śm.) i Antoni Stanuch.

11:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i potrzebne łaski dla Aleksandra z okazji imienin

12:30 – + za dusze czyśćcowe

15:00 – +  Marian  Rybak  ( 10 rocz. śm.).

18:00 – Maciej Piłat

25 II

 Poniedziałek.  VII  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 – + Władysław Antoniak (27 r. śm.) i zmarli z rodziny Antoniak i Sawa

26 II

 Wtorek.  VII  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 – + Zofia i Jan oraz Stanisław Starzyńscy

27 II

 Środa.  VII  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

Cisowo 17:00 – + Marek Rogala (intencja od Mirosława Błaszkiewicza)

18:00 – + Zygmunt Borucki (20 r. śm.)

28 II

 Czwartek.  VII  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –  Dziękczynna z okazji rocz. urodzin Małgorzaty i imienin Romana z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

1 III

 Piątek.  VII  Tygodnia  Zwykłego. ( I piątek miesiąca ).

7:00 –

18:00 –  +  Stefania  Przewoźniak ( miesiąc po pogrzebie ).

2 III

 Sobota.  VII  Tygodnia  Zwykłego.  ( I sobota miesiąca ).

7:00 –

18:00 –  +  Kazimiera  ( z okazji  imienin i urodzin ).

3 III

 8 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –  +  Stanisław  Trafny  ( 8 rocz. śm. ).

Cisowo 9:45 –

11:00 –  +  Maria  Manowiecka  ( intencja od Andrzeja  i  Władysława (m)  Cieślikiewicz ).

12:30 –  W  intencji  Żywego  Różańca.

15:00 – O Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla Albina Lemańczyka z okazji 96 r. urodzin

18:00 –

4 III

 Poniedziałek.  Święto  św.  Kazimierza  królewicza.

8:00 –  + Kazimierz ( z okazji imienin ) oraz +  Adela ( 14 rocz. śm. ).

18:00 –

5 III

 Wtorek.  VIII  Tygodnia  Zwykłego.  ( Koniec  I  części  okresu zwykłego )

8:00 – W pewnej intencji znanej Panu Bogu

18:00 –

6 III

 Środa.  Popielcowa.  ( Początek  wielkiego  postu ).

9:00 –

Cisowo 17:00 – + Andrzej Zając (miesiąc po pogrzebie)

18:00 – W intencji  Parafialnego Zespołu CARITAS

7 III

 Czwartek.  Po Popielcu.  ( I czwartek miesiąca ).

8:00 –

18:00 – + Czesław Wrześniewski (24 r. śm.)

8 III

 Piątek.  Po Popielcu.

7:00 –

Cisowo 16:30

18:00 –

9 III

 Sobota.  Po Popielcu.

7:00 –

18:00 –

10 III

 1  Niedziela  Wielkiego  Postu.

8:30 – 

Cisowo 9:45 – + Marek Rogala (intencja od rodziny Kłosów)

11:00 – W intencji dzieci obchodzących w lutym imieniny, rocznicę urodzin oraz chrztu:

Mateusz  Rudnikowski ( 15 rocz. ur. );  Magdalena  Rudnikowska ( 10 rocz. ur. );

12:30 –  Dziękczynna z okazji 20 rocz. ur. Wiktorii z prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

15:00 – + Bogumiła  Lemańczyk ( 2 rocz. śm. ).

18:00 – + Paweł Pietrzak (6 r. śm.)

11 III

 Poniedziałek.  I  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

12 III

 Wtorek.  I  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla uczestników nabożeństwa w intencji uzdrowienia

13 III

 Środa.  I  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 – + zmarli rodzice: Zofia i Józef Kula, Krystyna Sosin (siostra) i Czesław Ozdoba (mąż)

14 III

 Czwartek.  I  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

15 III

 Piątek.  I  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

Cisowo 16:30

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE

16 III

 Sobota.  I  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

17 III

 2  Niedziela  Wielkiego  Postu.  ( ODPUST  PARAFIALNY ).

8:30 –  + mąż Stanisław,  syn Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz zmarli rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 – O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Maryi i wszelkie łaski dla ks. Bogdana z okazji imienin

11:00 – + za dusze w czyśćcu

12:30 –  +  Władysław  i  Ludwika (k).

15:00 –

18:00 –

18 III

Poniedziałek.  II  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

19 III

 Wtorek.  Uroczystość  św. Józefa  Oblubieńca  N M P.

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Maryi i wszelkie łaski dla ks. Bogdana z okazji imienin

20 III

Środa.  II  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 – + Józef Szymański (z okazji imienin)

21 III

Czwartek.  II  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 – O błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i wszelkie łaski dla Dawida

18:00 –

22 III

Piątek.  II  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

Cisowo 16:30

18:00 – + Hildegarda (z okazji urodzin) i Władysław Nogieć

23 III

Sobota.  II  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

24 III

 3  Niedziela  Wielkiego  Postu.

8:30 –  Dziękczynna z okazji 15 rocz. ur.  Dominika (m)  z prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

Cisowo 9:45 –

11:00 – O błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i potrzebne łaski dla Wiktora Eima z okazji 18 r. urodzin (intencja od Mamy chrzestnej)

12:30 –   Dziękczynna z okazji 15 rocz. ur.  Wioletty  Brzozowskiej  z prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

15:00 –  +  Józef  Wisełka  ( 1 rocz. śm. ).

18:00 –

25 III

 Poniedziałek.  Uroczystość  Zwiastowania  Pańskiego  ( Dzień świętości życia ).

9:00 –

18:00 –

26 III

 Wtorek.  III  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

27 III

 Środa.  III  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

28 III

 Czwartek.  III  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

29 III

 Piątek.  III  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

Cisowo 16:30

18:00 –

30 III

 Sobota.  III  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

31 III

 4  Niedziela  Wielkiego  Postu.  ( LAETARE ).

8:30 –

Cisowo 9:45 –  +  Marianna  i  Jan  Kochanowscy.

11:00 – + Genowefa Płóciennik (4 r. śm.), Jerzy i Jacek Płóciennik oraz Janina Filipek

12:30 – O błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi, zdrowie i wszelkie łaski dla Edwarda Wawrzyk z okazji urodzin

15:00 – + Mariusz Grykień

18:00 –  +  Marianna  Waluch  ( 2 rocz. śm. ) oraz  zmarli  z  rodziny:  Kupracz  i  Ryszkiewicz.

1 IV

 Poniedziałek.  IV  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

2 IV

 Wtorek.  IV  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 – + Jan i Rozalia Umińscy

3 IV

 Środa.  IV  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 – W intencji  Parafialnego Zespołu CARITAS

4 IV

 Czwartek.  IV  Tygodnia  Wielkiego  Postu.  ( I czwartek miesiąca ).

7:00 –

18:00 –

5 IV

 Piątek.  IV  Tygodnia  Wielkiego  Postu.  ( I piątek miesiąca ).

7:00 –

Cisowo 16:30

18:00 –

6 IV

 Sobota.  IV  Tygodnia  Wielkiego  Postu.  ( I sobota miesiąca ).

7:00 –

18:00 –  +  Helena  Szczurowska  ( 7 rocz. śm. ),  Józef  i  siostra  Alfonsa  oraz  ++  z  Rodziny.

7 IV

 5  Niedziela  Wielkiego  Postu. 

8:30 –  + mąż Stanisław ( 3 rocz. śm. ), syn Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy  oraz zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45

11:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, wszelkie łaski i opiekę Maryi dla Lidii i Marka z okazji 30 r. ślubu

12:30 – W intencji Żywego Różańca

15:00 –

18:00 –

8 IV

 Poniedziałek.  V  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

9 IV

 Wtorek.  V  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla uczestników nabożeństwa w intencji uzdrowienia

10 IV

 Środa.  V  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

11 IV

 Czwartek.  V  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

12 IV

 Piątek.  V  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

Cisowo 16:30

18:00 – + Teofila Cybula (11 r. śm.)

13 IV

 Sobota.  V  Tygodnia  Wielkiego  Postu.

7:00 –

18:00 –

14 IV

 Niedziela  Palmowa  czyli  Męki  Pańskiej.

8:30 – + Maria i Andrzej Janaszak

Cisowo 9:45 –  +  Aleksy  Oleś  ( 13 rocz. śm. )  oraz  +  Antoni  Oleś.

11:00 – W intencji dzieci obchodzących imieniny, urodziny i rocznice chrztu: Mikołaj Filipek (3 r. ur.)

12:30 –  +  Teresa  Swatek  ( 1 rocz. śm. ).

15:00 – + zmarli rodzice: Stefan (50 r. śm.) i Helena Kajak

18:00 –

15 IV

 Poniedziałek.  Wielki  Poniedziałek.

7:00 –

18:00 –

16 IV

 Wtorek.  Wielki  Wtorek.

7:00 –

18:00 –

17 IV

 Środa.  Wielka  Środa.

7:00 –

18:00 –

18 IV

 Czwartek.  Wielki  Czwartek.  Msza  Wieczerzy  Pańskiej.  ( TRIDUUM  PASCHALNE ). 

Cisowo  17:00 – O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Maryi i wszelkie łaski dla ks. Proboszcza i ks Bogdana

18:00 –

19 IV

 Piątek.  Wielki  Piątek.  Liturgia  Męki  Pańskiej.

18:00 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

20 IV

 Sobota.  Wielka  Sobota.  Liturgia  Wigilii  Paschalnej.

21 IV

 Niedziela  Wielkanocy.  Uroczystość  Zmartwychwstania  Pańskiego.  ( Okres Wielkanocy ).

6:00 – ZA PARAFIAN

9:30 – +  Stanisław  Dzik  ( 13 rocz. śm. )  oraz  Mateusz.

Cisowo 9:45 –  +  Władysław  Rubaj  ( 18 rocz. śm. )  oraz zmarli z Rodziny.

11:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie łaski oraz opiekę Maryi dla Ewy i Józefa Kolanek z okazji 50 r. ślubu

12:30 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie łaski oraz opiekę Maryi dla Stanisławy i Zbigniewa Miszczuk z okazji 50 r. ślubu

15:00 –

22 IV

 Poniedziałek.  W  Oktawie  Wielkanocy.

8:30 –

Cisowo 9:45

11:00 – + Stanisława Stachniuk (r. śm.)

12:30 –  + Ignacy  Zabłotny  ( 25 rocz. śm. )  oraz  zmarli szwagrowie:  Władysław  i  Stanisław.

15:00 –  +  Szczepan  ( 20 rocz. śm. ).

18:00 –

23 IV

 Wtorek.  W  Oktawie  Wielkanocy.

7:00 –

18:00 – + Jerzy Duczmalewski (13 r. śm.)

24 IV

 Środa.  W  Oktawie  Wielkanocy.

7:00 –

18:00 –

25 IV

 Czwartek.  W  Oktawie  Wielkanocy.

7:00 –

18:00 –

26 IV

 Piątek.  W  Oktawie  Wielkanocy.

7:00 –

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE.

27 IV

 Sobota.  W  Oktawie  Wielkanocy.

7:00 –

18:00 –

28 IV

 2  Niedziela  Wielkanocy,  Miłosierdzia  Bożego.  ( Koniec  Oktawy  Wielkanocy ).

8:30 –

Cisowo 9:45 –  +  Helena,  Czesław  i  Marlenka  Chaber.

11:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie łaski oraz opiekę Maryi dla Ewy i Aleksanrda Rudnikowskich z okazji 46 r. ślubu oraz Anny i Timo Schmidt z okazji 13 r. ślubu

12:30 –

15:00 – + Andrzej (16 r. śm.) i Stefania Gilgasz (11 r. śm.)

18:00 –

29 IV

 Poniedziałek. Święto  św.  Katarzyny  Sieneńskiej,  dziewicy  i  doktora  Kościoła. ( Patronki Europy ).

7:00 –

18:00 –

 

30 IV

 Wtorek.  Uroczystość  św.  Wojciecha,  biskupa  i  męczennika.  ( Patrona  Polski  i  diecezji ).

7:00 –

18:00 –

1 V

 Środa.  II  Tygodnia Wielkanocnego.

7:00 –

18:00 – W intencji  Parafialnego Zespołu CARITAS

2 V

 Czwartek.  Wsp.  św.  Atanazego,  biskupa  i  doktora  Kościoła.  ( I czwartek miesiąca ).

7:00 –

18:00 –

3 V

 Piątek.  Uroczystość  Najświętszej  Maryi  Panny,  Królowej  Polski.  ( I piątek miesiąca ).

7:00 –

18:00 –

4 V

 Sobota.  Wsp.  św.  Floriana,  męczennika.  ( I sobota miesiąca ).

7:00 –

18:00 –

5 V

 3  Niedziela  Wielkanocy.  ( Niedziela  Biblijna ).

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

6 V

 Poniedziałek.  Święto  św.  Filipa  i  Jakuba  Apostołów. 

7:00 –

18:00 –

7 V

 Wtorek.  III  Tygodnia  Wielkanocnego.

7:00 –

18:00 –

8 V

 Środa.  Uroczystość  św.  Stanisława,  biskupa  i  męczennika.  ( Patrona  Polski ).

7:00 –

18:00 –

9 V

 Czwartek.  III  Tygodnia  Wielkanocnego.

7:00 –

18:00 –

10 V

 Piątek.  III  Tygodnia  Wielkanocnego.

7:00 –

18:00 –

11 V

 Sobota.  III  Tygodnia  Wielkanocnego.

7:00 –

18:00 –

12 V

 4  Niedziela  Wielkanocy.  ( Niedziela Dobrego Pasterza ).

8:30 –  ++ mąż Stanisław,  syn Zbigniew,  ++ Genowefa i Alfons Landowscy  oraz  ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –  Dziękczynna z okazji 46 rocz. ślubu  Jolanty i Henryka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18:00 –

13 V

 Poniedziałek.  IV  Tygodnia  Wielkanocnego.  ( Rocznica Objawień Fatimskich ).

7:00 –

18:00 –

14 V

Wtorek

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla uczestników nabożeństwa w intencji uzdrowienia

15 V

Środa

7:00 –

18:00 –

16 V

Czwartek

7:00 –

18:00 –

17 V

Piątek

7:00 –

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE.

18 V

Sobota

7:00 –

18:00 –

19 V

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

20 V

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

21 V

Wtorek

7:00 –

18:00 –

22 V

Środa

7:00 –

18:00 –

23 V

Czwartek

7:00 –

18:00 –

24 V

Piątek

7:00 –

18:00 –

25 V

Sobota

7:00 –

18:00 –

26 V

Niedziela

8:30 –  ++  Leokadia  Piskor  i  Hildegarda  Nogieć.

Cisowo 9:45 –

11:00 –  +  Felicja  Hacuro ( 19 rocz. śm. )  oraz  ++  Michał,  Czesław  i  Grzegorz.

12:30 –  +  Jerzy  Michałowski  ( 19 rocz. śm. ).

15:00 –

18:00 –

27 V

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

28 V

Wtorek

7:00 –

18:00 –

 

29 V

Środa

7:00 –

18:00 –

 

30 V

Czwartek

7:00 –

18:00 –

31 V

Piątek.  Święto  Nawiedzenia  Najświętszej  Maryi  Panny.

7:00 –

18:00 –

1 VI

 Sobota.  Wsp.  św.  Justyna,  męczennika. ( I sobota miesiąca ).

7:00 –

18:00 –

2 VI

 7 Niedziela  Wielkanocy.  Uroczystość  Wniebowstąpienia  Pańskiego.

8:30 –  +  Stanisław  Łusiewicz  ( 23 rocz. śm. ).

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

3 VI

 Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

4 VI

 Wtorek

7:00 –

18:00 –

5 VI

Środa

7:00 –

Cisowo 17:00

18:00 – W intencji  Parafialnego Zespołu CARITAS

6 VI

Czwartek

7:00 –  Dziękczynna z okazji 25 rocz. ślubu  Ewy i Emila z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski w rodzinie.

18:00 –

7 VI

Piątek

7:00 –

18:00 –

8 VI

Sobota

7:00 –

18:00 –

9 VI

 Niedziela.  Uroczystość  Zesłania  Ducha  Świętego.  ( Koniec  Okresu  Wielkanocnego ).

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

10 VI

Poniedziałek.  Święto  Najświętszej  Maryi  Panny,  Matki  Kościoła.  ( Okres Zwykły ).

7:00 –

18:00 –

11 VI

Wtorek. 

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla uczestników nabożeństwa w intencji uzdrowienia

12 VI

Środa

7:00 –

18:00 –

13 VI

Czwartek.  Święto  Jezusa  Chrystusa  Najwyższego  i  Wiecznego  Kapłana.

7:00 –

18:00 –

14 VI

Piątek

7:00 –

18:00 –

15 VI

Sobota

7:00 –  Dziękczynna z okazji imienin Jolanty z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18:00 –

16 VI

Niedziela.  Uroczystość  Najświętszej  Trójcy.

8:30 –  ++ mąż Stanisław,  syn Zbigniew,  ++ Genowefa i Alfons Landowscy  oraz  ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 –  ++ Marlenka,  Helena  i  Czesław  Chaber.

11:00 –  +  Władysława (k)  Zabłotna ( 26 rocz. śm. )  oraz  ++  babcie  i  dziadków z obojga stron.

12:30 –  ++  Bronisława (k)  i  Małgorzata.

15:00 –

18:00 –

17 VI

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

18 VI

Wtorek

7:00 –

18:00 –

19 VI

Środa

7:00 –

18:00 –

20 VI

Czwartek.  Uroczystość  Najświętszego  Ciała  i  Krwi  Chrystusa.

7:00 –

18:00 –

21 VI

Piątek

7:00 –

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE.

22 VI

Sobota

7:00 –

18:00 –

23 VI

 12  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –  +  ks.  Jan  Guga  ( z okazji  imienin ).

11:00 –

12:30 –  +  Jan  Staruch  oraz  +  Władysław  Feculak  ( z okazji imienin ).

15:00 –

18:00 –

24 VI

Poniedziałek.  Uroczystość  Narodzenia  św.  Jana  Chrzciciela.

7:00 –

18:00 –

25 VI

Wtorek.  XII  Tygodnia  Zwykłego.

7:00 –

18:00 –

26 VI

Środa

7:00 –

18:00 –

27 VI

Czwartek

7:00 –

18:00 –

28 VI

Piątek

7:00 –

18:00 –

 

29 VI

Sobota

7:00 –

18:00 –

 

30 VI

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –  +  Janusz  Wejnerwoski ( 9 rocz. śm. )  intencja od żony z synami.

15:00 –

18:00 –

1 VII

 Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

2 VII

 Wtorek

7:00 –

18:00 –

3 VII

 Środa

7:00 –

18:00 – W intencji  Parafialnego Zespołu CARITAS

4 VII

 Czwartek

7:00 –

18:00 –

5 VII

Piątek

7:00 –

18:00 –

6 VII

Sobota

7:00 –

18:00 –

7 VII

Niedziela

8:30 –  +  Ewa  Wawrzyniak  oraz  ++ Rodziców z obojga stron i  ++ z Rodziny.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

8 VII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

9 VII

Wtorek

7:00 –

18:00 –

10 VII

Środa

7:00 –

18:00 –

11 VII

Czwartek

7:00 –

18:00 –

12 VII

Piątek

7:00 –

18:00 –

13 VII

Sobota

7:00 –

18:00 –

14 VII

Niedziela

8:30 –  ++ mąż Stanisław,  syn Zbigniew,  ++ Genowefa i Alfons Landowscy  oraz  ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

18:00 –  +  Jan  ( 12 rocz. śm. oraz z okazji urodzin i imienin ).

15 VII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –  Dziękczynna z okazji imienin Henryka (m) prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

16 VII

Wtorek

7:00 –

18:00 –

17 VII

Środa

7:00 –

18:00 –

18 VII

Czwartek

7:00 –

18:00 –

19 VII

Piątek

7:00 –

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE.

20 VII

Sobota

7:00 –

18:00 –

21 VII

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –  ++  Ludwika,  Elżbieta  i  Czesław  Strzelecki.

18:00 –

22 VII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

23 VII

Wtorek

7:00 –

18:00 –

24 VII

Środa

7:00 –

18:00 –  +  Krystyna  Matejek ( z okazji imienin ).

25 VII

Czwartek

7:00 –

18:00 –

26 VII

Piątek

7:00 –

18:00 –

27 VII

Sobota

7:00 –

18:00 –

28 VII

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

29 VII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

 

30 VII

Wtorek

7:00 –

18:00 –

31 VII

Środa

7:00 –

18:00 –

1 VIII

 Czwartek

7:00 –

18:00 –

2 VIII

 Piątek

7:00 –

18:00 –

3 VIII

 Sobota

7:00 –

18:00 –

4 VIII

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

5 VIII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

6 VIII

Wtorek

7:00 –

18:00 –

7 VIII

Środa

7:00 –

18:00 – W intencji  Parafialnego Zespołu CARITAS

8 VIII

Czwartek

7:00 –

18:00 –

9 VIII

Piątek

7:00 –

18:00 –  ++ Teofila,  Edward,  Wiesław  Pietrzyk  oraz  +  Irena  Wachowiak.

10 VIII

Sobota

7:00 –

18:00 –

11 VIII

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

12 VIII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

13 VIII

Wtorek

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla uczestników nabożeństwa w intencji uzdrowienia

14 VIII

Środa

7:00 –

18:00 –  ++  Bolesław  i  Kazimiera.

15 VIII

Czwartek

8:30 –  ++ mąż Stanisław,  syn Zbigniew,  ++ Genowefa i Alfons Landowscy  oraz  ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

18:00 –

16 VIII

Piątek

7:00 –

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE.

17 VIII

Sobota

7:00 –

18:00 –

18 VIII

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 – +  Zofia  Gralak  ( 1 rocz. śm. )

18:00 –

19 VIII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

20 VIII

Wtorek

7:00 –

18:00 –

21 VIII

Środa

7:00 –

18:00 –

22 VIII

Czwartek

7:00 –

18:00 –

23 VIII

Piątek

7:00 –

18:00 –

24 VIII

Sobota

7:00 –

18:00 –  +  Jerzy ( z okazji urodzin i imienin ).

25 VIII

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –  +  Lilianna  Mioduszewska  ( 7 rocz. śm. ),  intencja od Bożeny.

18:00 –

26 VIII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

27 VIII

Wtorek

7:00 –

18:00 –

28 VIII

Środa

7:00 –

18:00 –

29 VIII

Czwartek

7:00 –

18:00 –

 

30 VIII

Piątek

7:00 –

18:00 –

31 VIII

Sobota

7:00 –

18:00 –

1 IX

 Niedziela

8:30 –  +  Tomasz.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

2 IX

 Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

3 IX

 Wtorek

7:00 –

18:00 –

4 IX

Środa

7:00 –

18:00 – W intencji  Parafialnego Zespołu CARITAS

5 IX

Czwartek

7:00 –

18:00 –

6 IX

Piątek

7:00 –

18:00 –

7 IX

Sobota

7:00 –

18:00 –

8 IX

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –  Dziękczynna z okazji 17 rocz. ślubu  Małgorzaty i  Romana z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski w rodzinie.

15:00 –

18:00 –

9 IX

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

10 IX

Wtorek

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla uczestników nabożeństwa w intencji uzdrowienia

11 IX

Środa

7:00 –

18:00 –

12 IX

Czwartek

7:00 –

18:00 –

13 IX

Piątek

7:00 –

18:00 –

14 IX

Sobota

7:00 –

18:00 –

15 IX

Niedziela

8:30 –  ++ syn Zbigniew ( 6 rocz. śm ), mąż Stanisław,   ++ Genowefa i Alfons Landowscy  oraz  ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

16 IX

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

17 IX

Wtorek

7:00 –

18:00 –

18 IX

Środa

7:00 –

18:00 –

19 IX

Czwartek

7:00 –

18:00 –

20 IX

Piątek

7:00 –

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE.

21 IX

Sobota

7:00 –

18:00 –

22 IX

Niedziela

8:30 –  +  Józef  Szymański  ( 24 rocz. śm. ).

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –  +  Wacław  ( z okazji urodzin i imienin ).

18:00 –

23 IX

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

24 IX

Wtorek

7:00 –

18:00 –

25 IX

Środa

7:00 –

18:00 –

26 IX

Czwartek

7:00 –

18:00 –

27 IX

Piątek

7:00 –

18:00 –

28 IX

Sobota

7:00 –

18:00 –

29 IX

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

 

30 IX

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

1 X

 Wtorek

7:00 –

18:00 –

2 X

 Środa

7:00 –

18:00 – W intencji  Parafialnego Zespołu CARITAS

3 X

 Czwartek

7:00 –

18:00 –

4 X

 Piątek

7:00 –

18:00 –

5 X

 Sobota

7:00 –

18:00 –

6 X

 Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

7 X

 Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

8 X

 Wtorek

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla uczestników nabożeństwa w intencji uzdrowienia

9 X

 Środa

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

10 X

 Czwartek

7:00 –

18:00 –

11 X

 Piątek

7:00 –

18:00 –

12 X

 Sobota

7:00 –

18:00 –

18:00 –

13 X

 Niedziela

8:30 –  +  Ewa  Wawrzyniak  ( 9 rocz. śm. )  oraz  ++ Rodziców z obojga stron i  ++ z Rodziny.

Cisowo 9:45 –  +  Danisława  Rubaj  ( 25. rocz. śm. )  oraz  ++  z  Rodziny.

11:00 –

12:30 –

15:00 –  +  Sylwester  ( 12 rocz. śm. ).

18:00 –

14 X

 Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

15 X

 Wtorek

7:00 –

18:00 –

16 X

 Środa

7:00 –

18:00 –

17 X

 Czwartek

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

18 X

 Piątek

7:00 –

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE.

19 X

 Sobota

7:00 –

18:00 –  +  Irena  Rudnikowska  ( z okazji imienin ).

20 X

 Niedziela

8:30 –  ++ mąż Stanisław,  syn Zbigniew,  ++ Genowefa i Alfons Landowscy  oraz  ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 –  +  Antoni  Stanuch  ( 28 rocz. śm. )  oraz  + Józefa  (k)  Stanuch.

11:00 –  +  Lesław  Kmicikiewicz  ( 16 rocz. śm. )  oraz  ++  Rodziców  z obojga stron.

12:30 –  +  Urszula.

15:00 –

18:00 –

21 X

 Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

22 X

 Wtorek

7:00 –

18:00 –

23 X

 Środa

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

24 X

 Czwartek

7:00 –  Dziękczynna  z okazji  urodzin:  Gabriel  ( 18 rocz. ur. )  i  Amelia  ( 13 rocz. ur. )  z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki  Bożej i potrzebne łaski.

Cisowo 17:00 –

18:00 –

25 X

Piątek

7:00 –

18:00 –

26 X

 Sobota

7:00 –

18:00 –

27 X

 Niedziela

8:30 –  +  Marianna  Wawrzyk  ( 8 rocz. śm. ).

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

28 X

 Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

29 X

 Wtorek

7:00 –

18:00 –

30 X

 Środa

7:00 –

18:00 –

31 X

 Czwartek

7:00 –

18:00 –

1 XI

 Piątek

8:30 –  ++ mąż Stanisław,  syn Zbigniew,  ++ Genowefa i Alfons Landowscy  oraz  ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 –

10:00 –

12:00 –  + zmarli rodzice:  Felicja  i  Michał  Hacuro  oraz  bracia:  Czesław  i  Grzegorz.

2 XI

 Sobota

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –

3 XI

 Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –  +  ks.  Jan  Guga.

11:00 –

12:30 –

15:00 –  +  Władysław  Zabłotny  ( 12 rocz. śm. ).

18:00 –

4 XI

 Poniedziałek

8:00 –

18:00 –

5 XI

Wtorek

8:00 –

18:00 –

6 XI

Środa

8:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 – W intencji  Parafialnego Zespołu CARITAS

7 XI

Czwartek

8:00 –

18:00 –  +  Jan  Staruch  ( z okazji  urodzin ).

8 XI

Piątek

7:00 –

18:00 –

9 XI

Sobota

7:00 –

18:00 –

10 XI

 Niedziela

8:30 – 

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

11 XI

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

12 XI

Wtorek

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla uczestników nabożeństwa w intencji uzdrowienia

13 XI

Środa

7:00 –

18:00 –

14 XI

Czwartek

7:00 –

18:00 –

15 XI

Piątek

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –

16 XI

Sobota

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –

17 XI

 Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –  +  Wacław  ( 22 rocz. śm. )  oraz  +  Edmund  ( 16 rocz. śm. ).

18:00 –

18 XI

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

19 XI

Wtorek

7:00 –

18:00 –

20 XI

Środa

7:00 –

18:00 –

21 XI

Czwartek

7:00 –

18:00 –

22 XI

Piątek

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –  ++ Maria  i  Grzegorz  Staruch  oraz  ++  Katarzyna  i  Feliks  Demko.

23 XI

Sobota

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –

24 XI

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –  +  Tadeusz  Maliński  ( 9 rocz. śm. )  oraz  ++  Czesław,  Regina,  Zygmunt  Szydłowscy.

12:30 –

15:00 –  ++  Andrzej  i  Stefania  Gilgasz.

18:00 –

25 XI

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

26 XI

Wtorek

7:00 –

18:00 –

27 XI

Środa

7:00 –

18:00 –

28 XI

Czwartek

7:00 –

18:00 –

29 XI

Piątek

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 –

30 XI

Sobota

7:00 –

18:00 –

1 XII

 Niedziela

8:30 –  ++  Izabela  i  Andrzej.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

2 XII

 Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

3 XII

 Wtorek

7:00 –

18:00 –

4 XII

Środa

7:00 –

18:00 – W intencji  Parafialnego Zespołu CARITAS

5 XII

Czwartek

7:00 –

18:00 –

6 XII

Piątek

7:00 –

18:00 –

7 XII

Sobota

7:00 –

18:00 –

8 XII

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

9 XII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

10 XII

Wtorek

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla uczestników nabożeństwa w intencji uzdrowienia

11 XII

Środa

7:00 –

18:00 –

12 XII

Czwartek

7:00 –

18:00 –

13 XII

Piątek

7:00 –

18:00 –

14 XII

Sobota

7:00 –

18:00 –

15 XII

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

16 XII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

17 XII

Wtorek

7:00 –

18:00 –

18 XII

Środa

7:00 –

18:00 –

19 XII

Czwartek

7:00 –

18:00 –

20 XII

Piątek

7:00 –

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE.

21 XII

Sobota

7:00 –

18:00 –

22 XII

Niedziela

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –  +  Jerzy  ( 10 rocz. śm. ).

12:30 –  +  Eugeniusz  Gralak  ( 21 rocz. śm. ).

15:00 –

18:00 –

23 XII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

24 XII

Wtorek

7:00 –

18:00 –

25 XII

Środa

7:00 –

18:00 –

26 XII

Czwartek

8:30 –  ++ mąż Stanisław,  syn Zbigniew,  ++ Genowefa i Alfons Landowscy  oraz  ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –  ++  Ewa  i  Szczepan  ( z okazji imienin ).

18:00 –

27 XII

Piątek

7:00 –

18:00 –

28 XII

Sobota

7:00 –

18:00 –

29 XII

Niedziela

8:30 –  +  Kazimiera  ( 3 rocz. śm. )  oraz  +  Sylwester  ( z okazji imienin ).

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –  +  Mariann  Sarnowska  ( 1 rocz. śm. ).

15:00 –  +  Adam  Warzuchowski  ( 7 rocz. śm. ).

18:00 –

 

30 XII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –

31 XII

Poniedziałek

7:00 –

18:00 –