1 I

Poniedziałek. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

8:30 –

Cisowo 11:00 –

11:00 – + Bogusław Gmys (1 r. śm.)

12:30 – Dziękczynna z okazji 40 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Doroty i Marka Milerów z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

15:00 –

18:00 –

2 I

Wtorek. Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła

7:00 –

18:00 –

3 I

Środa. Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezusa

7:00 –

12:00 – + Ryszard Cembik (pogrzebowa)

Cisowo 17:00 –

18:00 –

4 I

Czwartek. Dzień Powszedni

7:00 –

18:00 –

5 I

Piątek.  Dzień Powszedni

7:00 –

18:00 –

6 I

Sobota. Uroczystość Objawienia Pańskiego

8:30 – + Genowefa Płóciennik (z okazji im. i ur.), Jerzy i Jacek Płóciennik oraz Janina Filipek

Cisowo 9:45 – + Czesław Krakowiak

11:00 – + Józef Białk (10 r. śm.) oraz Anastazja Białk

12:30 – + Jan Głuszek, Stefania i Jan Cukrowscy oraz Zdzisław Kowalczyk

15:00 – + Adam Warzuchowski (5 r. śm.)

18:00 – + Czesław Kalinowski (22 r. śm.)

7 I

Niedziela. Święto Chrztu Pańskiego

8:30 – Bogusław Gmys (od siostrzeńca Pawła z rodziną)

Cisowo 9:45 – + zmarli rodzice: Eudokia (24 r. śm.) i Franciszek (15 r. śm.)

11:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Maryi dla Aleksandra Rudnikowskiego z okazji 70 r. urodzin oraz dla Agnieszki

12:30 – + Roman Słomski (10 r. śm.)

15:00 – W intencji członków Żywego Różańca

18:00 – + Adrian i Eina (9 r. śm.) oraz Jadwiga Wróbel (1 r. śm.)

8 I

Poniedziałek. Dzień Powszedni

7:00 –

18:00 –

9 I

Wtorek. Dzień Powszedni

7:00 –

18:00 – + Jan Kuchta (miesiąc po pogrzebie)

10 I

Środa. Dzień Powszedni

7:00 – Prośba do Dzieciątka Jezus o zniszczenie zła, oczyszczenie i odnowienie Polski mocą Ducha Świętego

Cisowo 17:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Tomasza i Piotra z okazji urodzin oraz dla ich rodziców

11 I

Czwartek. Dzień Powszedni

7:00 –

18:00 –

12 I

Piątek. Dzień Powszedni

7:00 –

18:00 – + Zofia Gącik (7 r. śm.)

13 I

Sobota. Dzień Powszedni

7:00 –

18:00 –

14 I

2 Niedziela Okresu Zwykłego

8:30 – + Stanisław (mąż), Zbigniew (syn), Genowefa i Alfons Landowscy oraz zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron

Cisowo 9:45 – + zmarli rodzice: Helena i Mieczysław Cichoccy

11:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla Agnieszki i Łukasza z okazji 15 rocz. ślubu

12:30 – + Bogusław Kowalski (20 r. śm.) i Krzysztof Kowalski (2 r. śm.)

15:00 – W intencji członków Parafialnego Zespołu Caritas

18:00 – + Władysława (k) Miron

15 I

Poniedziałek. Dzień Powszedni

7:00 – + Włodzimierz, zmarli rodzice i pokrewieństwo oraz dusze w dusze czyśćcu

18:00 –

16 I

Wtorek. Dzień Powszedni

7:00 – + Bogusław Gmys (intencja od syna Daniela z rodziną)

18:00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla Stanisławy Malec (od Róży św. Gertrudy)

17 I

Środa. Wspomnienie św. Antoniego, opata

7:00 –

Cisowo 14:00 –

18:00 – Aby Duch Święty przenikał i uświęcał umysł, wolę i serce Bartosza oraz o uwolnienie z wszelkich nałogów a także wszelkie łaski i błogosławieństwo Boże

18 I

Czwartek.  Dzień Powszedni

7:00 –

18:00 – Ku czci  Ducha Świętego i w pewnych intencjach

19 I

Piątek. Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

7:00 – Dziękczynna za wszelkie odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dalsze zdrowie i opiekę Bożą każdego dnia dla Romualdy z okazji Dnia Babci

18:00 – + zmarli rodzice: Florentyna i Lucjan, brat Stanisław i mąż Jan Paruzel

20 I

Sobota. Dzień Powszedni

7:00 – Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dalsze zdrowie i dary Ducha Świętego dla Agnieszki z okazji imienin

17:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie łaski dla Janiny i Zygmunta Smulskich z okazji 50 rocznicy ślubu (od Rodziny)

18:00 – + Bogusław Gmys (intencja od syna Kamila z rodziną)

21 I

3 Niedziela Okresu Zwykłego

8:30 – + Zofia Szymańska (12 r. śm.) oraz Józef Szymański

Cisowo 9:45 – + Arkadiusz Pilak (z okazji im.)

11:00 – + Maria Pawliszyn (1 r. śm.) oraz Paweł Kizyk (6,5 roku po śmierci) – od córki i wnuczki Joanny z rodziną

12:30 – + Janina Filipek (1 r. śm.)

15:00 – + Zenobia (3 r. śm.) i Bogdan Równiccy

18:00 – + Leonard Orzyłowski i zmarli z rodzice z obojga stron

22 I

Poniedziałek. Dzień Powszedni

7:00 – + Karolina, Franciszka (k), Erazm, Józefa (k), Eleonora i Józef oraz dusze w czyśćcu

18:00 – + Władysław Nogieć (15 r. śm.) oraz Hildegard Nogieć

23 I

Wtorek. Dzień Powszedni

7:00 –

14:00 – + Joanna Pawlak (pogrzebowa)

18:00 – + Andrzej Rosiński (miesiąc po pogrzebie)

24 I

Środa. Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

7:00 –

Cisowo 17:00 – + Jan Jasiński (miesiąc po pogrzebie)

18:00 – + Jerzy Grabowicz (miesiąc po pogrzebie)

25 I

Czwartek. Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

7:00 –

18:00 – W pewnej intencji wiadomej Panu Bogu dla Marianny Kontowskiej

26 I

Piątek. Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

7:00 –

18:00 – + Helena Browska (30 r. śm.)

27 I

Sobota. Dzień Powszedni

7:00 –

18:00 – + dziadek: Bronisław Polkowski (miesiąc po śmierci) oraz babcia: Anna Polkowska (6 r. śm.)

28 I

4 Niedziela Okresu Zwykłego

8:30 – + Andrzej, Jan i Maria Janaszak

Cisowo 9:45 – + Antoni i Aleksy Oleś

11:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i Macieja

12:30 – + Ignacy i Władysława (k) Walczak

15:00 – + Zofia Gącik (7 r. śm.) i zmarli z rodziny Gącik i Dusza

18:00 – + zmarli rodzice: Aniela i Aleksander Niemczuk oraz Szczepan Białowąs

29 I

Poniedziałek. Dzień Powszedni

7:00 –

18:00 – + Natalia i Władysław (rodzice) oraz Jan Antoniak i Janusz Sawa

30 I

Wtorek. Dzień Powszedni

7:00 – + Maria i Antoni, zmarli trzej synowie, dwie synowe oraz wnuczka Barbara i dusze w czyśćcu

18:00 – Za ofiarodawców i dobrodziejów parafii

31 I

Środa. Wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera

7:00 –

18:00 – Za zmarłych polecanych w Wypominkach rocznych

1 II

Czwartek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

2 II

Piątek.  Święto Ofiarowania Pańskiego

9:00 – + mama Maria i babcia Maria Chuchla

Cisowo 17:00 –

18:00 – + Genowefa Ładyko (5 r. śm.)

3 II

Sobota.  Dzień powszedni. ( Wspomnienie dowolne – św. Błażeja ).

9:00

18:00 – + Ryszard Cembik (miesiąc po pogrzebie)

4 II

5 Niedziela Okresu Zwykłego

8:30 – + Władysława (k) (23 r. śm.) i Franciszek Marciniak oraz Anastazja i Michał Kijek

Cisowo 9:45 – + Mirosław Pilak (z okazji ur. i im.)

11:00 – + Marian Dzikot (5 r. śm.) oraz babcia Julia Żurawińska (17 r. śm.)

12:30 – W intencji członków Żywego Różańca

15:00 – + Teresa Lauda

18:00 – + zmarli rodzice: Joachim i Amelia oraz rodzeństwo: Józef, Jadwiga, Eugenia, Henryk, Kazimiera, Izydor oraz zmarli z rodziny

5 II

Poniedziałek.  Wspomnienie św. Agaty

7:00 – + mama Wanda,  + tata Antoni  i  + brat Radzisław o radość życia wiecznego.

18:00 –

6 II

Wtorek.  Wspomnienie świętych Pawła Miki i Towarzyszy.

7:00 –

18:00 –

7 II

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 – W intencji członków P Z C:

8 II

Czwartek.  Dzień powszedni.

7:00 – Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi czynione w Polsce i na całym świecie.

18:00 – + Apolonia  Śliwowska ( z okazji imienin ) oraz  + Andrzej Śliwowski.

9 II

Piątek.  Dzień powszedni.

7:00 – Dziękczynna z okazji rocz. urodzin Piotra z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego.

18:00 – + Jan  Staruch ( 18 rocz. śm. ).

10 II

Sobota.  Wspomnienie św. Scholastyki.

9:00 – Dziękczynna w 40 rocz. urodzin syna Igora z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski.

9:00 – W intencji chorych

18:00 – + Halina  Sroczyńska ( intencja od bratanka Sylwestra z rodziną ).

11 II

6 Niedziela Okresu Zwykłego

8:30 – ++ mąż  Stanisław, syn  Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 – + Władysław  Malej  ( 13 rocz. śm. )  i + Krystyna  Sołtysiuk  ( 2 rocz. śm. ).

11:00 – W intencji dzieci obchodzących imieniny i rocz. urodzin: Aurelia Szmidt ( 5 rocz. ur.); Kacper Kasprzykowski ( imieniny ); Kacper i Agata Końscy ( imieniny ); Marysia Filipek ( 6 rocz. ur. ); Szymon Warzuchowscy (3 rocz. ur).

12:30 – + Jan  Kolanek  ( 1 rocz. śm. ).

15:00 – + Marian  Rybak ( 9 rocz. śm. ).

18:00 – + Andrzej  Lebioda ( 50 rocz. śm. ) i  Mieczysław Kotwica ( 1 rocz. śm. ).

12 II

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 – O uzdrowienie z choroby nowotworowej i potrzebne łaski dla Leona

13 II

Wtorek.  Dzień powszedni.

7:00 – O uzdrowienie z choroby nowotworowej i potrzebne łaski dla Leona

18:00 – W intencjach Ojca Świętego i jego samego.

14 II

Środa. Środa popielcowa  Początek Wielkiego Postu.

7:00 – O uzdrowienie z choroby nowotworowej i potrzebne łaski dla Leona

Cisowo 17:00 – + Mirosław Pilak (z okazji urodzin i imienin)

18:00 – + o. Franciszek  Skrzypkowski ( z okazji rocz. urodzin i rocz. śmierci ).

15 II

Czwartek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 – Ku czci Ducha Świętego i w pewnych intencjach.

18:00 – Intencja dziękczynno – błagalna za Zgromadzenie Ubogich Córek Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny z prośbą o Boże błogosławieństwo dla sióstr i ich rozwój na terenie Polski

16 II

Piątek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 – O uzdrowienie z choroby nowotworowej i potrzebne łaski dla Leona

Cisowo 16:30

18:00 – W intencji kapłanów służących w parafii pw. św. Gertrudy: o potrzebne łaski i dary (intencja od Róży św. Moniki)

17 II

Sobota.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 – O łaskę uzdrowienia dla Weroniki Pytel i Roksany .

18:00 – O uzdrowienie z choroby nowotworowej i potrzebne łaski dla Leona

18 II

1 Niedziela Okresu Wielkiego Postu

8:30 – + Bogusław  Gmys ( od siostrzenicy Moniki z Rodziną ).

Cisowo 9:45

11:00 – + tata Michał Hacuro ( 3 rocz. śm. )  i + mama Felicja Hacuro oraz ++ braci Czesław i Grzegorz.

12:30 – + Jarosław  Wiśniewski ( 1 rocz. śm. ).

15:00 – O uzdrowienie z choroby nowotworowej i potrzebne łaski dla Leona

18:00 – Dziękczynna z okazji 25 rocz. ślubu Doroty i Arkadiusza z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata.

19 II

Poniedziałek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 – O uzdrowienie z choroby nowotworowej i potrzebne łaski dla Leona

18:00 –

20 II

Wtorek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 – O uzdrowienie z choroby nowotworowej i potrzebne łaski dla Leona

18:00 – + Andrzej  Rosiński ( intencja od żony ).

21 II

Środa.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 – Dziękczynna za błogosławieństwo Boże z prośbą o dalszą opiekę i potrzebne łaski dla Rodziny.

18:00 – + Daniela  Szkatulska ( 4 rocz. śm. )

22 II

Czwartek.  Święto Katedry św. Piotra Ap.

7:00 –

18:00 – O uzdrowienie z choroby nowotworowej i potrzebne łaski dla Leona

23 II

Piątek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

Cisowo 16:30

18:00 – + Joanna  Pawlak ( miesiąc po pogrzebie ).

24 II

Sobota.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 – W pewnej intencji wiadomej Panu Bogu.

18:00 –

25 II

2 Niedziela Okresu Wielkiego Postu

8:30 – ++ Rozalia i Łukasz  Kontowscy.

Cisowo 9:45 – + Józefa (k) Stanuch oraz + Antoni Stanuch.

11:00 – Dziękczynna z okazji imienin Aleksandra Rudnikowskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski.

12:30 – O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Wioletty i Mirosława oraz Huberta, Przemysława i Pawła.

15:00 – + Edmund  Lauda ( intencja od Dzieci z Rodzinami ).

18:00 – + Helena Bartos ( 1 rocz. śm. ).

26 II

Poniedziałek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –

27 II

Wtorek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 – Z prośbą o łaskę uzdrowienia w pewnej intencji i o Boże błogosławieństwo dla Rodziny.

18:00 – O Boże błogosławieństwo, umocnienie w wierze i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

28 II

Środa.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –  ++ Rodziców: Józef  i  Eleonora oraz ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

18:00  Wypominki roczne.

1 III

Czwartek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu  ( I czwartek miesiąca ).

7:00 – Z prośbą o łaskę uzdrowienia w pewnej intencji i o Boże błogosławieństwo dla Rodziny.

18:00 –

2 III

Piątek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu  ( I piątek miesiąca ).

7:00 –

Cisowo 16:30 – O błogosławieństwo Boże, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla Heleny Swat

18:00 – ++ Bernard,  siostra Stefania,  ++ Rodziców oraz ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

3 III

Sobota.  Dzień powszedni Wielkiego Postu  ( I sobota miesiąca )

7:00 – + Kazimierz Szygenda ( z okazji imienin ).

18:00 – + Edmund Lauda ( intencja od rodziny Dąbrowskich i Kil ).

4 III

3 Niedziela Okresu Wielkiego Postu  ( REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE ).

8:30 –  +  Stanisław  Trafny ( 7 rocz. śm. ).

Cisowo 9:45 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla Jana

11:00 – Dziękczynna z okazji 95 rocznicy ur. Albina Lemańczyka z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

12:30 – W intencji Żywego Różańca.

15:00 – + Kazimiera (k) z okazji urodzin i imienin.

18:00 –  + Teresa  Gostkowska ( 4 rocz. śm. )  i  Józef  Gostkowski ( z okazji imienin ) intencja od dzieci.

5 III

Poniedziałek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

8:00 – + Adela  Szygenda ( 13 rocz. śm. ).

Cisowo 17:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla ks. Bogdana z okazji imienin oraz członków PZC z okazji 23-lecia istnienia

6 III

Wtorek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

8:00 – O odnowę duchową parafii i całej Ojczyzny.

Cisowo 17:00 –

18:00 – + Paweł Pietrzak (5 r. śm.).

7 III

Środa.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

8:00 –  + Romuald  Nowicki ( 8 rocz. śm. ).

18:00 – + Stanisław Starzyński (od Zakładu Pogrzebowego Dąbek)

8 III

Czwartek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu  ( Msza o Duchu Świętym ).

7:00 – Ku czci Ducha Świętego i w pewnych intencjach

18:00 – + Czesław Wrześniewski ( 23 rocz. śm. ) intencja od żony i dzieci z rodzinami.

9 III

Piątek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 – + Barbara (1 r. śm.) oraz zmarli rodzice i dziadkowie

Cisowo 16:30

18:00 – + Andrzej Rosiński (intencja od córki z rodziną)

10 III

Sobota.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –

11 III

4  Niedziela Okresu Wielkiego Postu  (LAETARE).

8:30 – Za parafian

Cisowo 9:45

11:00 – W intencji dzieci obchodzących imieniny i rocznice urodzin lub chrztu w marcu: Mateusz ( 14 rocz. ur. )  i Magda ( 9 rocz. ur. ) Rudnikowscy;  Kacper  Dydyna  ( 7 rocz. ur. );  Wioletta  Brzozowska ( 14 rocz. ur. );  Przemysław Brzozowski  ( rocz. chrztu );  Wiktoria  Kowalska  ( 10 rocz. ur. );  Diana  Siwek  ( 11 rocz. ur. );

12:30 – + Bogumiła (k) Lemańczyk ( 1 rocz. śm. ).

15:00 – + Bożena Szkopińska

18:00 – + Mirosław Tomaszewski  ( 1 rocz. śm. ).

12 III

Poniedziałek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –

13 III

Wtorek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże, otwarcie na Ducha Świętego i dar zdrowia dla uczestników nabożeństwa w intencji uzdrowienia

14 III

Środa.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla s. Joanny

15 III

Czwartek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla s. Joanny

16 III

Piątek. Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

Cisowo 16:30 –

18:00 – ++ Józefa (k) i Józef  Paruzel  oraz  ++  Władysław, Edward, Marian, Jan i Antoni.

17 III

Sobota.  Wspomnienie św. Gertrudy  UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA.

7:00 –

18:00 –  Za parafian

18:00 – ++ Władysław i Ludwika (k).

18 III

5 Niedziela Okresu Wielkiego Postu.

8:30 –  ++ mąż  Stanisław, syn  Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 –  + zmarli  rodzice: Marianna i Jan Kochanowscy.

11:00 –  + Józef Szymański ( z okazji imienin )

12:30 –  Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Wiktorii i Dominika z prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i potrzebne łaski.

15:00 –  + Edward Chuchla ( z okazji 20 rocz. śm. i imienin ).

18:00 –  ++ Rodziców: Helena i Józef Pietrusik.

19 III

Poniedziałek.  Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.

7:00 –  O światło Ducha Świętego i pomyślne zdanie egzaminu dla Aleksandry.

18:00 –  ++ Franciszka  i  Józef  Książkiewicz.

18:00 –  Z okazji imienin ks. Bogdana.

20 III

Wtorek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –  Dziękczynna za łaskę uzdrowienia podczas wtorkowego nabożeństwa z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Bronisławy i całej rodziny.

21 III

Środa.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 – Dziękczynna z okazji urodzin Dawida z prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego oraz potrzebne łaski dla rodziny.

18:00 – +  Edmund  Lauda ( miesiąc po pogrzebie ).

22 III

Czwartek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 – + Hildegard (k) Nogieć ( z okazji imienin ) oraz + Władysław Nogieć

23 III

Piątek.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

Cisowo 16:30 –  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Maryi dla ks. Bogdana z okazji imienin.

18:00 –  +  Edmund  Lauda  ( intencja od Zakładu Pogrzebowego  Dąbek ).

24 III

Sobota.  Dzień powszedni Wielkiego Postu.

7:00 –

18:00 –  Dziękczynna za otrzymane łaski.

25 III

Niedziela.  Niedziela  Palmowa  czyli  Męki  Pańskiej.

8:30 –  + Joanna  Jolanta  Pawlak  ( intencja od siostry z mężem, mamy i brata ).

Cisowo 9:45 –  +  Antoni Rudzikiewicz ( 4 rocz. śm. )

11:00 –  +  Bożena  Piestrak  ( 2 rocz. śm. ).

12:30 –  + Lucyna  Abraszewska  ( 5 rocz. śm. ).

15:00 – Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Józefa oraz  1 rocz. urodzin Adriana z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18:00 –  + Stanisława (k)  Gądek  ( intencja od kuzynki Janiny ).

26 III

Poniedziałek.  Wielki Poniedziałek.

7:00 –

18:00 –

27 III

Wtorek.  Wielki Wtorek.

7:00 –

18:00 –

28 III

Środa.  Wielka  Środa.

7:00 –

18:00 –  Wypominki  roczne.

29 III

Czwartek.  WIELKI CZWARTEK  ( TRIDUUM  PASCHALNE ).

MSZA  WIECZERZY  PAŃSKIEJ.

Cisowo 17:00 – Podziękowanie Bogu i kapłanom za udzielanie sakramentów i głoszenie słowa Bożego z prośba o dalsze błogosławieństwo dla nich

19:00 –

19:00 –

30 III

Piątek.  WIELKI PIĄTEK  MĘKI PAŃSKIEJ.

19:00 – LITURGIA  NA  CZEŚĆ  MĘKI  PAŃSKIEJ.

31 III

Sobota.  WIELKA SOBOTA ( ADORACJA PRZ GROBIE PAŃSKIM ).

LITURGIA  WIGILII  PASCHALNEJ  W  WIELKĄ  NOC.

21:00 – Za parafian

21:00 –

1 IV

Niedziela.  Niedziela  Wielkanocna  Zmartwychwstania  Pańskiego  ( Oktawa Wielkanocy ).

6:00 – Za parafian

9:30 –

Cisowo 9:45 – O Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Jadwigi Pilak z okazji urodzin

11:00 – + Mikołaj Kołoło (25 r. śm.)

12:30 – + Marian i Genowefa Swatek

15:00 – + Marianna  Waluch ( 1 rocz. śm. ) intencja od córek z rodzinami.

18:00 – MSZY ŚW.  NIE  BĘDZIE

2 IV

Poniedziałek.  Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy.

8:30 – ++ mąż  Stanisław ( 2 rocz. śm. ), syn  Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla rodziny Pacułów

11:00 – + Genowefa Płóciennik ( 3 rocz. śm. ), ++ Jerzy i Jacek Płóciennik oraz + Janina Filipek.

12:30 –  Z prośbą o łaskę uzdrowienia w pewnej intencji i o Boże błogosławieństwo dla Rodziny.

15:00 –  ++ Rodziców: Grażyna i Czesław Michnik oraz ++ Dziadków: Bronisława (k) i Władysław  Graczyk.

18:00 –

3 IV

Wtorek.  Wtorek w Oktawie Wielkanocy.

7:00 – O cześć dla Zmartwychwstałego i Uwielbionego Pana Jezusa Chrystusa w narodzie polskim.

18:00 – + Ryszard Sroczyński ( z okazji imienin ).

4 IV

Środa.  Środa w Oktawie Wielkanocy.

7:00 – W pewnej intencji znanej Panu Bogu

18:00 –  +  Helena  Szczurowska  ( 6 rocz. śm. ) oraz + Józef  Szczurowski.

5 IV

Czwartek.  Czwartek w Oktawie Wielkanocy  ( I czwartek miesiąca ).

7:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla Magdy i jej rodziny

18:00 – + Stanisław Starzyński (miesiąc po pogrzbie)

6 IV

Piątek.  Piątek w Oktawie Wielkanocy  ( I piątek miesiąca ).

7:00 – W pewnej intencji znanej Panu Bogu

18:00 –  +  O. Władysław  Maciąg  ( 14 rocz. śm. ).

7 IV

Sobota.  Sobota w Oktawie Wielkanocy  ( I sobota miesiąca ).

7:00 – W pewnej intencji znanej Panu Bogu

18:00 –  + Władysław,  ++  Maria  i  Antoni  oraz  ++  Dziadków,  ++  z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

8 IV

Niedziela.  2  Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

( Zakończenie Oktawy Wielkanocy ).

8:30 – + Stanisław Dzik (12 r. śm.) oraz Mateusz

Cisowo 9:45 – + Henryk Gawroński ( 1 rocz. śm. ).

11:00 – W intencji dzieci obchodzących imieniny lub rocznice urodzin w kwietniu: Mikołaj Filipek (2 rocz. ur.); Ines Soroko (8 rocz. ur.); Julia Hołub (11 rocz. ur. i  z okazji imienin);

12:30 – W intencji Żywego Różańca

15:00 – W intencji Parafialnego Zespołu Caritas

18:00 – + zmarli  z  rodziny  Pawlaczyk  i  Połom.

9 IV

Poniedziałek. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego ( Dzień świętości życia ).

9:00

18:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla osób, które wspomagały Wiesława Jasińskiego

10 IV

Wtorek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 –

18:00 – W intencji uczestników nabożeństwa uzdrowienia i uwielbienia

11 IV

Środa.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 –

Cisowo 17:00 –  + Jan Jasiński ( intencja od żony Marii i synów Ireneusza,  Krzysztofa,  Andrzeja,  Grzegorza i  Emila z rodzinami).

18:00 – +Teofila Cybula (10 r. śm.)

12 IV

Czwartek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego  ( Msza o Duchu Świętym ).

7:00 –

18:00 – Ku czci Ducha Świętego i w pewnych intencjach

13 IV

Piątek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla s. Joanny

18:00 – + Jan Tymko ( 4 rocz. śm. ), + Pelagia i Franciszek Ryfa oraz + Jan Piątek.

14 IV

Sobota. Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 –  +  Elżbieta  i  Stefan,  Barbara,  zmarli  Rodzice  i  Dziadkowie  z  obu  stron  oraz  dusze  w  czyśćcu.

18:00 –  +  Anastazja  Białk  ( 1 rocz. śm. ).

15 IV

Niedziela.  3  Niedziela Wielkanocy ( Niedziela biblijna ).

8:30 – + Maria i Andrzej Janaszek

Cisowo 9:45 – + Aleks i Antoni Oles

11:00 – + Stanisława Stachniuk (15 r. śm.)

12:30 – Dziękczynna w 29 rocz. ślubu Lidii i Marka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla jubilatów.

15:00 – + Krystyna Pomianowska ( 9 rocz. śm. ).

18:00 – Z okazji rocznicy urodzin Kamila i Katarzyny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

16 IV

Poniedziałek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 – O łaskę zdrowia i opiekę MB Częstochowskiej każdego dnia dla Renaty Tomaszek oraz o błogosławieństwo Boże dla Rodziny

18:00 – + Helena Zielińska (2 r. śm.)

17 IV

Wtorek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 –

18:00 – + Wanda Małys (1 r. śm.) i zmarli z rodziny

18 IV

Środa.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 –

Cisowo 17:00 – Dziękczynna z okazji 82 rocznicy urodzin Heleny Gawrońskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18:00 – + Janina i Władysław Siewierscy i zmarli rodzice z obojga stron

19 IV

Czwartek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 –

18:00 – + Paweł Fedon (35 r. śm.)

20 IV

Piątek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 –  ++ Wojciech  i  Krystyna  Rudzcy.

18:00 –  Dziękczynna z okazji 70 rocz. urodzin Karola z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz wszelkie potrzebne łaski.

21 IV

Sobota.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 –  Do Bożej Opatrzności przez św. Ojca Pio w intencji Romualdy z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w Rodzinie.

18:00 –  + Stefan Kontowski (1 msza św. gregoriańska)

22 IV

Niedziela.  4  Niedziela Wielkanocy  ( Niedziela Dobrego Pasterz ).

8:30 – + Stefan Kontowski (2 msza św. gregoriańska)

Cisowo 9:45 – + zmarli rodzice: Helena i Czesław Chaber oraz Marlenka

11:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla Ewy i Aleksandra Rudnikowskich z okazji 45 rocz. ślubu oraz dla Anny i Timo Shmid z okazji 12 rocz. ślubu

12:30 – + Ignacy Zabłotny ( 24 rocz. śm. ) oraz ++ szwagrów: Stanisław i Władysław.

15:00 – + Szczepan ( 19 rocz. śm. ).

18:00 –  +  Henryk Pociecha  ( z okazji urodzin ) intencja od żony, dzieci i wnuków.

23 IV

Poniedziałek.  Uroczystość św. Wojciecha (Głównego Patrona Polski i Diecezji).

7:00 – + Stefan Kontowski (3 msza św. gregoriańska)

18:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla ks. Wojciecha z okazji imienin

18:00 – + Jerzy Duczmalewski (12 r. śm.)

24 IV

Wtorek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 – + Józef Wisełka (miesiąc po smierci)

18:00 – + Stefan Kontowski (4 msza św. gregoriańska)

18:00 – O miłosierdzie Boże dla Marianny Kontowskiej

25 IV

Środa.  Święto św. Marka Ewangelisty.

7:00 – + Teresa Swatek (intencja od sąsiadów)

Cisowo 17:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla Barbary i Andrzeja Chaber z okazji 38 r. ślubu

18:00 – + Stefan Kontowski (5 msza św. gregoriańska)

26 IV

Czwartek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 –  + Elżbieta  Dziubek  ( intencja od Rodziny Wójcików ).

18:00 – + Stefan Kontowski (6 msza św. gregoriańska)

18:00 –  + Julianna  Piotrowska ( 1 rocz. śm. ).

27 IV

Piątek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 – + Stefan Kontowski (7 msza św. gregoriańska)

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE

28 IV

Sobota.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 –   Do Miłosierdzia  Bożego o odpuszczenie kar dla dusz czyśćcowych.

18:00 – + Stefan Kontowski (8 msza św. gregoriańska)

29 IV

Niedziela.  5  Niedziela Wielkanocy.

8:30 –  + Jan  Paruzel  ( 16 rocz. śm. ).

Cisowo 9:45 – + Władysław Rubaj (17 r. śm.)

11:00 – Dziękczynna w 5 rocz. ślubu Emilii i Radosława z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny.

12:30 – + Stefan Kontowski (9 msza św. gregoriańska)

15:00 – + Andrzej (15 r. śm.) i Stefania (10 r. śm.) Gilgasz

18:00 –  + Stanisław  Skopiak  ( miesiąc po pogrzebie ).

30 IV

Poniedziałek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 –

13:00 – + Wanda Kostrzewa (pogrzebowa)

18:00 – + Stefan Kontowski (10 msza św. gregoriańska)

1 V

Wtorek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.  ( Wsp. św. Józefa Rzemieślnika ).

7:00 –

18:00 – + Stefan Kontowski (11 msza św. gregoriańska)

2 V

Środa.  Wspomnienie  św. Atanazego.

7:00 – + Stefan Kontowski (12 msza św. gregoriańska)

18:00 – W intencji  Parafialnego Zespołu CARITAS

3 V

Czwartek.  Uroczystość  Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  ( I czwartek miesiąca ).

8:30 – + mąż Edward Pawlaczyk (1 r. śm.) i syn Krzysztof

Cisowo  9:45 – + zmarli rodzice: Helena i Mieczysław Cichoccy

11:00 –  Dziękczynna z okazji 74 rocz. urodzin Czesławy (k) Michałowskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia ( intencja do dzieci z rodzinami ).

12:30 –  Z prośbą o łaskę uzdrowienia w pewnej intencji oraz o błogosławieństwo Boże w Rodzinie.

15:00 –  + Stanisława (k), Wincenty i Ryszard Monczak

18:00 – + Stefan Kontowski (13 msza św. gregoriańska)

4 V

Piątek.  Wspomnienie  św. Floriana  ( I piątek miesiąca ).

7:00 – O światło Ducha Świętego i Jego dary dla Wiktorii na czas zdawania egzaminów maturalnych.

18:00 – + Stefan Kontowski (14 msza św. gregoriańska)

5 V

Sobota.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego  ( I sobota miesiąca ).

7:00 – + Stefan Kontowski (15 msza św. gregoriańska)

18:00 – + Bernard Pawlak (36 r. śm.)

6 V

Niedziela.  6  Niedziela Wielkanocy.

8:30 – + Maria  Chuchla (28 r. śm.).

Cisowo 9:45 – Dziękczynna z okazji 40 rocz. ślubu Mirosławy i Andrzeja z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla jubilatów.

11:00 – + Teresa i Edmund Lauda ( intencja od wnuków z rodzinami ).

12:30 – W intencji wspólnoty Żywego Różańca.

15:00 – + Stefan Kontowski (16 msza św. gregoriańska)

18:00 – ++ Stanisław, Adam, Cyprian, Ryszard, Adela i Bronisława (k).

7 V

Poniedziałek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 – Dziękczynna z okazji 66 r. urodzin Henryka z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski

18:00 – + Stefan Kontowski (17 msza św. gregoriańska)

8 V

Wtorek.  Uroczystość  św. Stanisława  ( Głównego Patrona Polski ).

7:00 – + Stefan Kontowski (18 msza św. gregoriańska)

18.00 – Za uczestników nabożeństwa w intencji uzdrowienia

9 V

Środa.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 – + Stefan Kontowski (19 msza św. gregoriańska)

Cisowo 17:00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Oskara

18:00 – + Stanisława (k) Stachnik (z okazji imienin)

10 V

Czwartek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego  ( Msza o Duchu Świętym ).

7:00 – Ku czci Ducha Świętego i w pewnych intencjach

18:00 – + Stefan Kontowski (20 msza św. gregoriańska)

11 V

Piątek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 – + Helena Proll (intencja od Zakładu Pogrzebowego „Walczak”)

18:00 – + Stefan Kontowski (21 msza św. gregoriańska)

12 V

Sobota.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 – + Stefan Kontowski (22 msza św. gregoriańska)

Cisowo 11:00 – I Komunia św.

18:00 – + Józef Karczewski ( 18 rocz. śm. ).

13 V

Niedziela.   Uroczystość  Wniebowstąpienia Pańskiego.

8:30 – + mąż  Stanisław, syn  Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 – + Stanisław Szuba (1 r. śm.) – intencja od rodziny

11:00 – W intencji dzieci obchodzących w maju imieniny lub rocznicę urodzin: Zosia Koman ( z okazji imienin ).

12:30 – + Stefan Kontowski (23 msza św. gregoriańska)

15:00 – Dziękczynna w 45 rocz. ślubu Jolanty i Henryka z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18:00 – W intencjach Ojca Świętego i jego samego  ( intencja od Róży św. Cecylii ).

14 V

Poniedziałek.  Święto  św. Macieja Ap.

7:00 –  Dziękczynna z okazji 45 rocz. urodzin Emila ( m ), z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18:00 – + Stefan Kontowski (24 msza św. gregoriańska)

15 V

Wtorek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 – + Stefan Kontowski (25 msza św. gregoriańska)

18:00 – + Zofia Szymańska ( z okazji imienin ).

16 V

Środa.  Święto  św. Andrzeja Boboli  ( Patrona Polski ).

7:00 – Dziękczynna z okazji 65 rocz. urodzin Jolanty, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

Cisowo 17:00WYPOMINKI  ROCZNE

18:00 – + Stefan Kontowski (26 msza św. gregoriańska)

17 V

Czwartek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 – + Zbigniew Śpich (intencja od Zakładu Pogrzebowego Dąbek)

18:00 – + Stefan Kontowski (27 msza św. gregoriańska)

18 V

Piątek.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 –

18:00 – + Stefan Kontowski (28 msza św. gregoriańska)

19 V

Sobota.  Dzień powszedni Okresu Wielkanocnego.

7:00 – + Stefan Kontowski (29 msza św. gregoriańska)

18:00 – Albin Ziętara (8 r. śm.)

20 V

Niedziela.  Uroczystość  Zesłania Ducha Świętego  ( Zakończenie Okresu Wielkanocnego ).

8:30 – + Rodzice:  Józef  i  Aniela  Domaszewicz.

Cisowo 9:45 – + Jan Wowak

11:00 – + Rodzice: Weronika i Henryk Kasprzykowscy.

12:30 – Za parafian, a szczególnie bierzmowanych rok temu w naszej parafii

15:00 – + Stefan Kontowski (30 msza św. gregoriańska)

18:00 –  + Stanisław  i  Roman  Przewoźniak.

21 V

Poniedziałek. Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła (Okres zwykły).

7:00 –  +  Elżbieta  Dziubek  ( miesiąc po pogrzebie ).

18:00 – + Piotr Pojawa (4 r. śm.)

22 V

Wtorek. Dzień powszedni.

7:00 –  +  Józef  Starzyński ( miesiąc po pogrzebie ).

18:00 – + Stanisław i Genowefa Kierszniewscy

23 V

Środa. Dzień powszedni.

7:00 –  + Mirosława i zmarli z rodziny Duda-Dziewierz

Cisowo 17:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin

18:00 – + Józef Wisełka (intencja od Zakładu Pogrzebowego „Dąbek”)

24 V

Czwartek.  Święto  Jezusa Chrystus Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

7:00 –

18:00 –  + Teresa  Swatek  ( intencja od Róży św. Maksymiliana ).

18:00 –  + Stefania Cios (7 r. śm.)

25 V

Piątek. Dzień powszedni.

7:00 – + Helena Proll (miesiąc po pogrzebie)

18:00 – WYPOMINKI  ROCZNE

26 V

Sobota.  Wsp.  Filipa  Nereusza.

7:00 –  Dziękczynna z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Romualdy z okazji Dnia Matki.

11:00 – I Komunia św.

18:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla Edyty i Michała Końskich z okazji 11 rocznicy ślubu

27 V

Niedziela.  Uroczystość  Przenajświętszej  Trójcy.

8:30 – + Joanna Jolanta Pawlak (od rodziny Prokopów z Rzeszowa)

Cisowo 9:45 – + Arkadiusz Pilak (z okazji urodzin)

11:00 – + mama Felicja Hacuro ( 18 rocz. śm. ) oraz  Michał, Czesław i Grzegorz.

12:30 – O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla proboszcza ks. Bogusława z okazji 18 r. święceń

15:00 –  + Jerzy  Michałowski ( 18 rocz. śm. ).

18:00 – + Adam Rychlewski (21 r. śm.) i zmarli jego rodzice: Janina i Ignacy oraz Bronisława (k) i Władysław Borowiec

28 V

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 – + zmarli z rodziny Szymczyk i Trejtowicz

18:00 – + Teresa Swatek (miesiąc po pogrzebie)

29 V

Wtorek.  Wsp.  Urszuli Ledóchowskiej.

7:00 – + Grażyna (od cioci Zefiryny)

18:00 – O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i wszelkie łaski dla osób wspomagających Grupę Odnowy w Duchu Świętym w naszej parafii

30 V

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 – + Wanda Kostrzewa

18:00 – + Kazimierz Miszczuk (34 r. śm.)

31 V

Czwartek.  Uroczystość  Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało).

8:30 – + Izabela Szkatulska (5 r. śm.)

Cisowo 14:00 –                      /PROCESJA/

11.00 – + Leokadia Kurczak /PROCESJA/

18:00 –

1 VI

Piątek.  Wsp.  św. Justyna  ( I piątek miesiąca ) .

7:00 –  + Izabela  Szkatulska ( 5 rocz. śm. )  oraz  mąż  Marian  i  Daniela (k).

18:00 – + Krystyna Matejek (14 r. śm.)

18:00 –  +  Maciej  Piłat  ( 5 rocz. śm. ).

2 VI

Sobota.  Dzień powszedni  ( I sobota miesiąca ).

7:00 – O błogosławieństwo Boże, wszelkie łaski i zdrowie dla Ewy i Janusza oraz ich dzieci

18:00 – O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Bogdana z okazji 17 r. święceń

18:00 – +  Stanisław  Łusiewicz.

3 VI

Niedziela.  9 Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – + Marta i Henryk Józefowiczowie (25 r. śm.), Tadeusz Miłosz (15 r. śm.), Barbara Konopa (32 r. śm.) oraz Helena (3 r. śm.) i Stanisław (14 r. śm.) Dąbrowscy

Cisowo 9:45 – + Grzegorz Krakowiak (z okazji imienin)

11:00 – + Marcin i Angelika Klis

12:30 – W intencji Żywego Różańca

15:00 – + Mariusz Grykień

18:00 – + Teresa Swatek (od Zakładu Pogrzebowego „Dąbek”)

4 VI

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 – O łaskę uzdrowienia w pewnej intencji oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie

18:00 –  + Roman  Sopel  ( 1 rocz. śm. ).

5 VI

Wtorek.  Wsp.  Bonifacego.

7:00 – O błogosławieństwo Boże, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla Natalii z okazji 18 rocz. ur.

18:00 –  + Zofia,  Tadeusz,  Elżbieta,  Zbigniew  i  Józef  Kieca.

6 VI

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 – + Bernard (4 r. sm.) i zmarli rodzice, siostra Stefania oraz zmarli z rodziny

18:00 – W intencji Parafialnego Zespołu Caritas

7 VI

Czwartek.  Dzień powszedni  ( I czwartek miesiąca ).

7:00 – s. Bronisława Kieca oraz zmarli rodzice i rodzeństwo

18:00 –  +  Helmuth  Biesalski  ( 19 rocz. śm. ).  oraz  zmarli  z  Rodziny z obu stron.

8 VI

Piątek.  Uroczystość  Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7:00 – Dziękczynna Opatrzności Bożej za odebrane łaski przez Romualdę za przyczyną św. o. Pio z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

Cisowo 17:00

18:00 –  Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy, zniewagi, nadużycia i oziębłość dusz ludzkich.

9 VI

Sobota.  Wsp.  Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

7:00 – + s. Bronisława Kieca (intencja od chrześniaczki Wiesławy)

18:00 – + Zbigniew Śpich (miesiąc po pogrzebie)

10 VI

Niedziela.  10  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – + Ryszard Wojciechowski (8 r. śm.) i zmarli rodzice

Cisowo 9:45 – + Marlena Chaber oraz zmarli rodzice: Helena i Czesław

11:00 – W intencji dzieci obchodzących w maju imieniny lub rocznicę urodzin:

Kacper Kasprzykowski ( 11 rocz. ur. );  Stanisław  Rudnikowski ( 1 rocz. ur. );  Maksymilian  Dydyna ( 9 rocz. ur. );  Emilia  Kowalska ( 6 rocz. ur. );  Zuzanna  Zdunek ( 10 rocz. ur. );  Klaudia  Podchul  ( 5 rocz. ur. );  Szymon  Łysakowski ( 9 rocz. ur. ).

12:30 – + Teresa Swatek (intencja od córki Wiesławy z rodziną i syna Adriana z rodziną)

15:00 – + Zofia Basiak i zmarli z rodziny Basiak i Zachariasz

18:00 – Dziękczynna w 70 rocz. urodzin Józefa (m) Kozłowskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

11 VI

Poniedziałek.  Wsp.  św. Barnaby Ap.

7:00 –

18:00 – + Zofia Dusza i Zofia Gącik oraz Lucyna Sadowska (7 r. śm.)

12 VI

Wtorek.  Dzień powszedni.

7:00 – + Jan, Czesław i Genowefa Rykaczewscy

12:00 – + Zdzisław Sławiński (pogrzebowa)

18:00 – W intencji uczestników nabożeństwa uzdrowienia i uwielbienia Boga

13 VI

Środa.  Wsp.  św. Antoniego z Padwy.

7:00 – + Eleonora, Józef, Tadeusz i zmarli rodzice i z rodziny oraz dusze w czyśćcu

Cisowo 17:00 – WYPOMINKI ROCZNE

18:00 – W intencjach Ojca Świętego i jego samego

14 VI

Czwartek.  Wsp.  bł. Michała Kozala   ( Msza o Duchu Świętym ).

7:00 –  Ku czci Ducha Świętego i pewnych intencjach.

18:00 –  + Gwidon  Kożuch,  ++ Rodzice: Leokadia i  Feliks oraz ++ z Rodziny Woźniak: rodzice: Jan i  Władysława (k)  i brat  Roman.

15 VI

Piątek.  Dzień powszedni.

7:00 –  Dziękczynna z okazji  imienin Jolanty z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18:00 –  ++ Rodziców: Teresa i  Stanisław  Bylińscy oraz  brat Jerzy  i  siostra  Iwona.

16 VI

Sobota.  Dzień powszedni.

7:00 – + Hanna Kaleta i zmarli z rodziny

Cisowo 16:00 – Ślub

17:00 – Ślub

18:00 – Przebłagalna za grzechy z prośbą o wstawiennictwo Matki Bożej i o Miłosierdzie Boże ulżenia w cierpieniu dla ciężko chorej mamy Danuty Rosińskiej

17 VI

Niedziela.  11  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – + mąż  Stanisław, syn  Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 – O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Eugeniusza Krakowiaka z okazji 70 rocz. urodzin

11:00 – + Hildegard (k) Nogieć ( 6 rocz. śm. ) oraz + Władysław Nogieć ( z okazji imienin ).

12:30 – + Bronisława i Małgorzata.

15:00 – + Władysława (k) Zabłotna ( 25 rocz. śm. ) oraz ++ babcie i dziadków z obojga stron.

18:00 –  Dziękczynna z okazji imienin Elżbiety z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18 VI

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 –  +  Zdzisław  Sławiński  ( intencja od Zakładu Pogrzebowego „Dąbek” ).

18:00 –  +  Elżbieta  Dziubek  ( w dniu imienin o radość nieba ).

19 VI

Wtorek.  Dzień powszedni.

7:00 –  + ks. Paweł.

18:00 –  + ks. Jan  Cychowski.

20 VI

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –  ++  Marianna  i  Władysław.

Cisowo 17:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla Barbary Chaber

18:00 – + Weronika, Henryk i Jan Kasprzykowscy

21 VI

Czwartek.  Wsp.  św. Alojzego Gonzagi.

7:00 –  + Ks. Jan  Guga  ( z okazji imienin),  ++ Rodziców; oraz + Bazyli  Szymkowicz ( z okazji imienin ) i  + Mirosław  Szymkowicz ( 7 rocz. śm. ).

18:00 – Dziękczynna z okazji 70 rocz. urodzin Leokadii z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

22 VI

Piątek.  Dzień powszedni.

8:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla dzieci i młodzieży oraz dyrekcji, katechetów, nauczycieli i wychowawców z okazji zakończenia roku szkolnego

9:00 –

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE

23 VI

Sobota.  Dzień powszedni.

7:00 –  +  Teresa  i  Antoni  Wylężek.

18:00 –  + Janina Lemiesz,  Janina Stojak i  Janina Kwiecień  ( z okazji imienin ).

24 VI

Niedziela.  Uroczystość  Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

8:30 – + Jan Koman (12 r. śm.)

Cisowo 9:45 – + ks. Jan Guga (z okazji imienin)

11:00 – + Jan Staruch i Władysław Feculak

12:30 – + Jan Kolanek (z okazji imienin)

15:00 – + Janina Filipek ( z okazji imienin ).

18:00 –  + Henryk  Pociecha  ( z okazji Dnia Ojca ) intencja od dzieci.

25 VI

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 – + Władysław, zmarli rodzice i z rodziny oraz dusze w czyśćcu

18:00 – + Jan i Marianna Rykaczewscy

26 VI

Wtorek.  Dzień powszedni.

7:00 –  + Leonard  Orzyłowski  ( intencja od siostry i brata z rodzinami ).

18:00 – s. Bronisława Kieca (od siostry i brata z rodzinami)

27 VI

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –  + Leonard  Orzyłowski  ( intencja od rodzeństwa ).

Cisowo 17:00 – + Władysław Malej (z okazji imienin)

18:00 – + Władysław, Stanisław oraz zmarli rodzice z obojga stron

28 VI

Czwartek.  Wsp.  św. Ireneusza.

7:00 –  Z okazji  imienin Ireneusza z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18:00 – + Gerard Jeż (miesiąc po pogrzebie)

29 VI

Piątek.  Uroczystość  świętych Piotra i Pawła Apostołów.

9:00 –  Dziękczynna z okazji imienin Piotra z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18:00 – + Anna Szteblik (1 r. śm.)

30 VI

Sobota.  Dzień powszedni.

7:00 –  Dziękczynna z okazji imienin Lucyny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18:00 –  + Mieczysław Madej oraz zmarli rodzice: Antoni i Katarzyna.

1 VII

Niedziela.  13  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –  Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Anny i Timo  Schmidt z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

Cisowo 9:45 – + Arkadiusz Pilak ( 2 rocz. śm. ).

11:00 – Dziękczynna w 2 rocz. ślubu Anny i Macieja z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski.

12:30 –  +  Janusz  Wejnerowski ( 8 rocz. śm. )  intencja od żony z synami.

18:00 –  +  Antoni  Cybula.

2 VII

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

18:00 –  +  Bogusław  Gmys.

3 VII

Wtorek.  Święto  św.  Tomasza  Ap.

18:00 –  + s. Bronisława  Kieca  ( intencja od koleżanek ).

4 VII

Środa.  Dzień powszedni.

Cisowo 17:00 –  O łaskę uzdrowienia w pewnej intencji i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

18:00 – + Krystyna i Benedykt Rykaczewscy

5 VII

Czwartek.  Dzień powszedni  ( I czwartek miesiąca ).

18:00 –  O Miłosierdzie Boże dla Polski i całego świata przez zasługi Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa.

6 VII

Piątek.  Wsp.  Marii Teresy Ledóchowskiej.  ( I piątek miesiąca )

18:00 –  +  Jadwiga  Rogowska  ( 4 rocz. śm. )  oraz  +  Roman  Rogowski  ( 19 rocz. śm. ).

7 VII

Sobota.  Dzień powszedni.  ( I sobota miesiąca ).

18:00 –  +  Anastazja  Trusewicz  ( miesiąc po pogrzebie ).

8 VII

Niedziela.  14  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – + Zofia i Szczepan Gmys.
Cisowo 9:45 – + Damian Lech (z okazji ur. i 5 r. śm.)
11:00 – W intencji dzieci obchodzących w lipcu imieniny lub rocznicę urodzin:
Mateusz Filipek ( 11 rocz. ur. );  Hanna Kasprzykowska ( z okazji imienin );  Julia Fica  ( 2 rocz. chrztu. ).
12:30 – + Robert – Krzysztof Augustynowicz ( 1 rocz. śm ).
18:00 –  +  Mariusz  Górski ( 1 rocz. śm. ) oraz ++ Rodziców: Krystyna i  Edmund  Górscy.

9 VII

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

18:00 – + Robert Sawosz (12 r. śm.) – intencja od rodziców.

10 VII

Wtorek.  Dzień powszedni.

18:00 – W intencji uczestników nabożeństwa uwielbienia Boga i uzdrowienia człowieka

11 VII

Środa.  Święto  św. Benedykta  ( Patrona Europy ). 

Cisowo 17:00 –  ++  Rodziców :  Jan,  Maria  i Tekla.
18:00 –  + Kazimierz  Dąbrowski  oraz  ++  Rodziców  i Rodzeństwo.

12 VII

Czwartek.  Wsp.  Brunona  Bonifacego  z  Kwerfurtu    ( Msza o Duchu Świętym ).

18:00 – + Krystyna Dzierżyńska

13 VII

Piątek.  Wsp.  świętych  Andrzeja  Świerada  i  Benedykta.

18:00 – W intencjach Ojca Świętego i jego samego

14 VII

Sobota.  Dzień powszedni.

18:00 – + Jan ( 11 rocz. śm. oraz z okazji urodzin i imienin ).

15 VII

Niedziela.  15  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – ++ mąż  Stanisław, syn  Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.
Cisowo 9:45 – + Katarzyna, Wasyl, Adam Harbutiak
11:00 –  + Aniela  Hryckowian ( 19 rocz. śm )  i  + Mikołaj  Hryckowian ( 16 rocz. śm. ).
12:30 –  + Danuta  Piechowska ( 5 rocz. śm. ).  oraz ++ z Rodziny: Piechowskich i Ignasiaków.
18:00 –  Dziękczynna z okazji imienin Henryka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

16 VII

Poniedziałek. Wsp.  Najświętszej  Maryi  Panny  z  Góry  Karmel.

18:00 –  + Zdzisław  Sławiński ( miesiąc po pogrzebie ).

17 VII

Wtorek. Dzień powszedni. 

18:00 –  ++  Bernadetta,  Marianna  i  Stefan  Kontowscy.

18 VII

Środa.  Dzień powszedni.

Cisowo 17:00 –  +  Czesław  Krakowiak ( z okazji  urodzin  i  imienin ).

18:00 – + Zbigniew Śpich (intencja od siostry Joanny)

19 VII

Czwartek.  Dzień powszedni.

18:00 –  +  Katarzyna  Kozłowska  ( 4 rocz. śm. ).

20 VII

Piątek.  Dzień powszedni.

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE

21 VII

Sobota.  Dzień powszedni.

18:00 –  +  Mariusz  Grykień  ( 6 rocz. śm. ).

22 VII

Niedziela.  16  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – + Zofia Mess (4 r. śm.)

Cisowo 9:45 – + Zofia Krakowiak (30 r. śm.)

11:00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla Joanny Kuniczuka z okazji 4 rocz. ur. i Filipa Stałowskiego z okazji 2 rocz. ur.

12:30 – + zmarli rodzice: Marianna i Józef Dominiak oraz zmarli dziadkowie: Józef i Antonina Kowalczyk

18:00 – + Ludwika (k), Elżbieta i Czesław Strzeleccy

23 VII

Poniedziałek.  Święto  św.  Brygidy  ( Patronki  Europy ).

18:00 – + Józef Konopka (2 r. śm.) oraz Wioletta Konopka (52 r. śm.)

24 VII

Wtorek.  Wsp.  św.  Kingi.

18:00 – + Krystyna Matejek (z okazji imienin)

25 VII

Środa.  Święto  św.  Jakuba  Apostoła  ( oraz  wsp.  św. Krzysztofa ).

Cisowo 17:00 –  Dziękczynna z okazji urodzin Urszuli z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

18:00 – + Kazimierz i Antoni Kopowscy

26 VII

Czwartek.  Wsp.  świętych  Joachima  i  Anny.

18:00 –   Ku czci Ducha Świętego i pewnych intencjach.

27 VII

Piątek.  Dzień powszedni.

18:00 –  + Władysław, zmarli rodzice, dziadkowie i z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu.

28 VII

Sobota.  Dzień powszedni.

18:00 –  +  Stefan  Gafka ( 25 rocz. śm. ).

29 VII

Niedziela.  17  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – + Bożena (w rocznicę urodzin)

Cisowo 9:45 – + zmarli rodzice:  Jan  Nejman,  Józefa (k)  i Antoni  Stanuch  oraz  ++  Julia  i  Jan  Franas.

11:00 – Dziękczynna z okazji imienin Anny z prośbą o boże błogosławieństwo. opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

12:30 – + Wiesław Antosik (29 r. śm.) i zmarli z rodziny Antosik

18:00 – + Jan Oryl (17 r. śm.)

30 VII

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

18:00 –  ++  Maria, Józef, Bolesław  oraz  ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

31 VII

Wtorek.  Wsp.  św.  Ignacego  z  Loyoli.

18:00 –  ++ Helena,  Władysław oraz  ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

1 VIII

Środa.  Wsp.  św.  Alfonsa  Marii  Liguoriego.

Cisowo 17:00 –

18:00 –  +  Zofia  Gostkowska  ( miesiąc po pogrzebie ).

2 VIII

Czwartek.  Dzień powszedni  ( I czwartek  miesiąca ).

18:00 –  O łaskę uzdrowienia w pewnej intencji i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

3 VIII

Piątek.  Dzień powszedni  ( I piątek miesiąca ).

18:00 –  ++  Marianna  i  Franciszek  Kasian.

4 VIII

Sobota.  Wsp.  Jana  Marii  Vianneya  ( I sobota miesiąca ).

18:00 –  +  Tadeusz  Cichosz  i  + siostra Jadwiga  oraz  ++ z Rodziny.

5 VIII

Niedziela.  18  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –  Ku czci Boga Ojca i o ustanowienie święte ku Jego czci.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –  W intencji  Żywego  Różańca.

18:00 –  +  Marek  Czarnecki  (  16 rocz. śm. ).

6 VIII

Poniedziałek.   Święto  Przemienienia  Pańskiego .

18:00 –

7 VIII

Wtorek.   Dzień powszedni.

18:00 –  Dziękczynna  z okazji urodzin Agnieszki z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i Matki Bożej i potrzebne łaski.

8 VIII

Środa.   Wsp.  św.  Dominika.

Cisowo 17:00 –

18:00 –  Dziękczynna  z okazji urodzin Romualdy z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i Matki Bożej i potrzebne łaski.

9 VIII

Czwartek.   Święto  św.  Teresy  Benedykty  od Krzyża ( Patronki  Europy )  ( Msza o Duchu Świętym ).

18:00 –  ++  Teofila (k),  Edward,  Wiesław  Pietrzyk i  + Irena  Wachowiak.

10 VIII

Piątek.   Święto  św.  Wawrzyńca.

18:00 –  +  Jan Kaleta  oraz  ++  Julianna Chabiera   i  Jan  Chabiera.

11 VIII

Sobota.   Wsp.  św.  Klary.

18:00 –

12 VIII

Niedziela.   19  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –  W intencji dzieci:

12:30 –  + Natalia  Antoniak ( 10 rocz. śm.)  i  ++  Jan,  Władysław  Antoniak  oraz ++  z Rodziny Sawa.

18:00 –  + mąż Władysław  Zawada ( 7 rocz. śm.),  ++  Rodziców: Teresa  i  Stanisław  Rabenda  oraz  ++  Mieczysław i  Andrzej  Zawada.

13 VIII

Poniedziałek.   Dzień powszedni.

18:00 –  W intencjach Ojca Świętego Franciszka i jego samego.

14 VIII

Wtorek.   Wsp.  św.  Maksymiliana  Marii  Kolbego  (  Patrona  Diecezji ).

18:00 – + Bolesław  Federow ( 5 rocz. śm. ).

15 VIII

Środa.   Uroczystość  Wniebowzięcia  Najświętszej  Maryi  Panny.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 – + Józefa (k) Karczewska ( 6 rocz. śm. ).

18:00 –

16 VIII

Czwartek.   Dzień powszedni.

18:00 –  Ku  czci  Ducha  Świętego  i  w  pewnych  intencjach.

17 VIII

Piątek.   Wsp.  św.  Jacka.

18:00 –  +  Elżbieta  Bade  ( 4 rocz. śm. )  oraz  ++  z  Rodziny z obu stron.

18 VIII

Sobota.   Dzień powszedni.

18:00 –  + Władysław,  ++  Rodzice,  ++  Teściowie oraz  ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

19 VIII

Niedziela.   20  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – ++ mąż  Stanisław, syn  Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 –

11:00 –  +  Zofia  Gostkowska  ( intencja od rodziny  Kawalec ).

12:30 –  ++  Eleonora,  Krzysztof,  Aleksander  Szach,  oraz  ++  Robert  Sawosz,  Kazimierz  Smutek,  Daniela (k)  Szkatulska.

18:00 – + Jerzy ( z okazji urodzin i imienin ).

20 VIII

Poniedziałek.   Wsp.  św.  Bernarda.

18:00 –  +  Bernard,  ++  Rozalia, Hubert,  +  siostra  Stefania  oraz  ++  z pokrewieństwa  i  dusze  w czyśćcu.

21 VIII

Wtorek.   Wsp.  św. Piusa X.

18:00 –

22 VIII

Środa.   Wsp.  Najświętszej  Maryi  Panny,  Królowej.

Cisowo 17:00 –

18:00 –

23 VIII

Czwartek.  Dzień powszedni.

18:00 –

24 VIII

Piątek.   Święto  św.  Bartłomieja  Ap.

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE

25 VIII

Sobota.   Dzień powszedni.

18:00 –  + Marian  Szkatulski ( 12 rocz. śm. )  oraz  ++ żona  Izabela  i  Daniela (k).

26 VIII

Niedziela.   Uroczystość  Najświętszej  Maryi  Panny  Częstochowskiej.

8:30 –  W intencji ks. Proboszcza w 1 rocz. posługi duszpasterskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

18:00 –  +  Zofia  Gostkowska  ( intencja od rodziny  Kawalec ).

27 VIII

Poniedziałek.   Wsp.  św.  Moniki.

18:00 –

28 VIII

Wtorek.   Wsp.  św.  Augustyna.

18:00 –

29 VIII

Środa.   Wsp.  Męczeństwa  św.  Jana  Chrzciciela.

Cisowo 17:00 –

18:00 –

30 VIII

Czwartek.  Dzień powszedni.

18:00 –

31 VIII

Piątek.  Dzień powszedni.

18:00 –

1 IX

Sobota.  Dzień powszedni  ( I sobota  miesiąca ).

7:00 –

18:00 –  ++ Bronisław  Stachniuk  oraz  Bronisław Rudnikowski ( z okazji imienin ).

2 IX

Niedziela.  22  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – + Tomasz

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

3 IX

Poniedziałek.  Wsp.  św.  Grzegorza  Wielkiego.

7:00 –

18:00 –

4 IX

Wtorek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

5 IX

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

6 IX

Czwartek.  Dzień powszedni  ( I  czwartek  miesiąca ).

7:00 –

18:00 –

7 IX

Piątek.  Dzień powszedni  ( I  piątek  miesiąca ).

7:00 –

18:00 –

8 IX

Sobota.  Święto  Narodzenia  Najświętszej  Maryi  Panny.

7:00 –

18:00 –

9 IX

Niedziela.  23  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – + Józef Szymański ( 23 rocz. śm. ) oraz + Zofia Szymańska.

Cisowo 9:45 –

11:00 –  W intencji dzieci:

12:30 –  +  Henryk  Pociecha  ( 1 rocz. śm. )  intencja  od  żony, dzieci  i  wnuków.

15:00 –

18:00 –

10 IX

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

11 IX

Wtorek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

12 IX

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

13 IX

Czwartek.  Wsp.  św.  Jana  Chryzostoma  ( Msza o Duchu Świętym ).

7:00 –

18:00 –

14 IX

Piątek.  Święto  Podwyższenia  Krzyża  Świętego.

7:00 –

18:00 –

15 IX

Sobota.  Wsp.  NMP Bolesnej  Pani  Skrzatuskiej.

7:00 –

18:00 –

16 IX

Niedziela.  24  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – ++ mąż  Stanisław, syn  Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 –

11:00 –  ++ Bronisław  Stachniuk,  Bronisław  Rudnikowski  i  Irena Rudnikowska  ( w rocznicę śmierci ).

12:30 –

15:00 –

18:00 –

17 IX

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

18 IX

Wtorek.  Święto  św.  Stanisława  Kostki  –  Patrona  Polski.

7:00 –

18:00 –

19 IX

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

20 IX

Czwartek.  Wsp.  świętych  męczenników  Andrzeja  Kim  Taegon, Pawła  Chong  Hasang i Towarzyszy.

7:00 –

18:00 –

21 IX

Piątek.  Święto  św.  Mateusza  Apostoła  i  Ewangelisty.

7:00 –

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE.

22 IX

Sobota.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 – + Wacław ( z okazji urodzin i imienin ).

23 IX

Niedziela.  25  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –  Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Macieja z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

12:30 –  Dziękczynna z okazji 40 rocz. ślubu  Danuty i  Stanisława  Wachowskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

15:00 –

18:00 –

24 IX

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

25 IX

Wtorek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

26 IX

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

27 IX

Czwartek.  Wsp.  św.  Wincentego  a  Paulo.

7:00 –

18:00 –

28 IX

Piątek.  Wsp.  św.  Wacława.

7:00 –

18:00 –

29 IX

Sobota.  Święto  św.  Archaniołów:  Michała,  Gabriela  i  Rafała.

7:00 –

18:00 –

30 IX

Niedziela.  26  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 – + Teresa Lauda.

12:30 –

15:00 –

18:00 –

1 X

Poniedziałek.  Wsp.  św.  Teresy  od  Dzieciątka  Jezus.

7:00 –

18:00 –

2 X

Wtorek.  Wsp.  Świętych  Aniołów  Stróżów.

7:00 –

18:00 –

3 X

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

4 X

Czwartek.  Wsp.  św.  Franciszka  z  Asyżu  ( I  czwartek  miesiąca ).

7:00 –

18:00 –

5 X

Piątek.  Wsp.  św.  Faustyny  Kowalskiej  ( I  piątek  miesiąca ).

7:00 –

18:00 –

6 X

Sobota.  Dzień powszedni  ( I  sobota  miesiąca ).

7:00 –

18:00 –

7 X

Niedziela.  27  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –  + Bazyli  Szymkowicz ( 16 rocz. Sm. ),  + Mirosław  Szymkowicz  oraz ++  Rodziców z obojga stron.

12:30 –

15:00 –

18:00 –

8 X

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 –  Dziękczynna  z okazji  rocznicy ślubu  Krzysztofa  i  Joanny z prośbą  o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej  i potrzebne łaski.

18:00 –

9 X

Wtorek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

10 X

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00

11 X

Czwartek.  Dzień powszedni  ( Msza o Duchu Świętym ).

7:00 –

18:00 –

12 X

Piątek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

13 X

Sobota.  Wsp.  bł.  Honorata  Koźmińskiego.

7:00 –

18:00 –

14 X

Niedziela.  28  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – ++ mąż  Stanisław, syn  Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 – + Sylwester ( 11 rocz. śm. ).

18:00 –

15 X

Poniedziałek.  Wsp.  św.  Teresy  od  Jezusa.

7:00 –

18:00 –

16 X

Wtorek.  Wsp.  św.  Jadwigi  Śląskiej.

7:00 –

18:00 –

17 X

Środa.  Wsp.  św.  Ignacego  Antiocheńskiego.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00

18 X

Czwartek.  Święto  św.  Łukasza  Ewangelisty.

7:00 –

18:00 –

19 X

Piątek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –  WYPOMINKI  ROCZNE.

20 X

Sobota.  Wsp.  św.  Jana  Kantego.

7:00 –

18:00 – + Bogusław Karczewski ( 10 rocz. śm. ).

21 X

Niedziela.  29  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – + Ewa Wawrzyniak ( 8 rocz. śm. ) oraz ++ Rodziców z obojga stron i ++ z Rodziny.

Cisowo 9:45 – + Antoni Stanuch ( 27 rocz. śm.) i + Józefa (k) Stanuch

11:00 –  + Irena  Rudnikowska  ( z okazji imienin ).

12:30 – + Urszula Lichocka.

15:00 –  +  Bronisław  Sawa  ( 30 rocz. śm. ) i  ++ Regina i Janusz  Sawa  oraz ++ z  Rodziny  Antoniak.

18:00 – ++ Adela, Bronisława (k), Adam, Cyprian, Ryszard i Stanisław.

22 X

Poniedziałek.  Wsp.  św.  Jana  Pawła  II.

7:00 –

18:00 –

23 X

Wtorek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –  + Sylwestra (k)  ( 2 rocz. śm. ).

24 X

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

25 X

Czwartek.  Rocznica  Poświęcenia  Kościoła  Katedralnego  w  Koszalinie.

7:00 –

18:00 –

26 X

Piątek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

27 X

Sobota.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –  Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Ewy  z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

28 X

Niedziela.  30  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 – + Marianna Wawrzyk ( 7 rocz. śm. ) oraz + Stanisław.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 – Dziękczynna z okazji 40 rocz. ślubu Teresy i Wiesława z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla jubilatów.

15:00 –

18:00 –

29 X

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

30 X

Wtorek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

31 X

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

Empty tab. Edit page to add content here.

1 XII

Sobota.

7:00 –

18:00 –

KONIEC  ROKU  LITURGICZNEGO

2 XII

Niedziela.  I  Niedziela  Adwentu  ( Początek  Roku  Liturgicznego ).

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –  ++  Feliks  i  Leontyna  Czajkowscy.

15:00 –

18:00 –

3 XII

Poniedziałek.

7:00 –

18:00 –

4 XII

Wtorek.

7:00 –

18:00 –  Dziękczynna z okazji 60 rocznicy urodzin Gabrieli z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

5 XII

Środa.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

6 XII

Czwartek.

7:00 –

18:00 –

7 XII

Piątek.

7:00 –

18:00 –

8 XII

Sobota.

7:00 –

18:00 –

9 XII

Niedziela.  II  Niedziela  Adwentu.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 – W intencji dzieci obchodzących w grudniu imieniny lub rocznicę urodzin:

Julia Fica ( 3 rocz. ur. );

12:30 –

15:00 –

18:00 –

10 XII

Poniedziałek.

7:00 –

18:00 –

11 XII

Wtorek.

7:00 –

18:00 –

12 XII

Środa.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

13 XII

Czwartek.

7:00 –

18:00 –

14 XII

Piątek.

7:00 –

18:00 –

15 XII

Sobota.

7:00 –

18:00 –

16 XII

Niedziela.  III  Niedziela  Adwentu  ( Gaudete ).

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

17 XII

Poniedziałek.

7:00 –

18:00 –

18 XII

Wtorek.

7:00 –

18:00 –  +  Bogusław  Gmys  ( z okazji imienin i urodzin ).

19 XII

Środa.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

20 XII

Czwartek.

7:00 –

18:00 –

21 XII

Piątek.

7:00 –

18:00 –

22 XII

Sobota.

7:00 –

18:00 –

23 XII

Niedziela.  IV  Niedziela  Adwentu.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

24 XII

Poniedziałek.

7:00 –

PASTERKA

22:00 – + Jerzy ( 9 rocz. śm. )

Cisowo 22:00 –

24:00 –  Dziękczynna z okazji imienin Ewy Rudnikowskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

25 XII

Wtorek.  Uroczystość  Narodzenia  Pańskiego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

26 XII

Środa.

8:30 – ++ mąż  Stanisław, syn  Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 – Dziękczynna w 20 rocz. ślubu Karoliny i Mariusza z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę św. Rodziny i potrzebne łaski dla jubilatów i całej rodziny.

15:00 – ++ Ewa i Szczepan ( z okazji imienin ).

18:00 –

27 XII

Czwartek.

7:00 –

18:00 –

28 XII

Piątek.

7:00 –

18:00 –

29 XII

Sobota.

7:00 –

18:00 –

30 XII

Niedziela.

8:30 –  Dziękczynna z okazji 93 rocz. urodzin Haliny Szymkowicz z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 – + Kazimiera (k) ( 2 rocz. śm. ) oraz + Sylwester ( z okazji imienin ).

18:00 –

31 XII

Poniedziałek.

7:00 –

18:00 –

1 XI

Czwartek.  Uroczystość  Wszystkich  Świętych   ( I  czwartek  miesiąca ).

8:30 – ++ mąż  Stanisław, syn  Zbigniew, Genowefa i Alfons Landowscy oraz ++ Rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

Cisowo 9:45

10:00 –  ++ z Rodziny: Stachniuk,  Rudnikowskich,  Stojak,  Kwiecień,  Urbańskich  i  Stockich.

12:00 – ++ Rodziców: Felicja i Michał oraz ++ Braci: Czesław i Grzegorz.

2 XI

Piątek.  Wsp.  Wszystkich  Wiernych  Zmarłych  ( I  piątek  miesiąca ).

9:00 –

Cisowo 16:30

18:00 –

3 XI

Sobota.  Dzień powszedni  ( I  sobota  miesiąca ).

7:00 –

18:00 –

4 XI

Niedziela.  31  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 – + Władysław Zabłotny ( 11 rocz. śm. ).

12:30 –

15:00 –  +  Tadeusz  Cichosz ( 2 rocz. śm. ).

18:00 –

5 XI

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

6 XI

Wtorek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

7 XI

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

8 XI

Czwartek.  Dzień powszedni  ( Msza o Duchu Świętym ).

7:00 –

18:00 –

9 XI

Piątek.  Święto  Poświęcenia  Bazyliki  Laterańskiej.

7:00 –

18:00 –

10 XI

Sobota.  Wsp.  św.  Leona  Wielkiego.

7:00 –

18:00 – Rez.

11 XI

Niedziela.  32  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

12 XI

Poniedziałek.  Wsp.  Jozafata.

7:00 –

18:00 –

13 XI

Wtorek.  Wsp.  świętych  Benedykta,  Jana,  Mateusza,  Izaaka  i  Krystyna.

7:00 –

18:00 –

14 XI

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

15 XI

Czwartek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

16 XI

Piątek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

17 XI

Sobota.  Wsp.  św.  Elżbiety  Węgierskiej.

7:00 –

18:00 – ++ Wacław ( 21 rocz. śm. ) i Edmund ( 15 rocz. śm. ).

18 XI

Niedziela.  33  Niedziela  Okresu  Zwykłego.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 –

12:30 –

15:00 –

18:00 –

19 XI

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

20 XI

Wtorek.  Wsp.  św.  Rafała  Kalinowskiego.

7:00 –

18:00 –

21 XI

Środa.  Wsp.  Ofiarowanie  Najświętszej  Maryi  Panny.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00

22 XI

Czwartek.  Wsp.  św.  Cecylii.

7:00 –

18:00 –

23 XI

Piątek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

24 XI

Sobota.  Wsp.  świętych  Andrzeja  Dung-Lac  i  Towarzyszy.

7:00 –

18:00 –

25 XI

Niedziela.  Uroczystość  Jezusa  Chrystusa  Króla  Wszechświata.

8:30 –

Cisowo 9:45 –

11:00 – + Tadeusz Maliński ( 8 rocz. śm. ) oraz ++ Czesław, Regina, Zygmunt Szydłowscy.

12:30 –

15:00 –

18:00 –

26 XI

Poniedziałek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

27 XI

Wtorek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 –

28 XI

Środa.  Dzień powszedni.

7:00 –

Cisowo 17:00 –

18:00 –

29 XI

Czwartek.  Dzień powszedni.

7:00 –

18:00 – + Izebela ( 20 rocz. śm. ) oraz + Andrzej ( 1 rocz. śm. ).

30 XI

Piątek.  Święto  św.  Andrzeja  Apostoła.

7:00 –

18:00 –

-******